Stáhněte si jediný e-book ZDARMA, který vás naučí zacházet s penězi 💸 Stačí kliknout zde.

Převezměte kontrolu nad svými financemi

Životní pojištění

Sjednání životka zdarma a online

Čekají vás větší výdaje, a chcete mít jistotu, že dostatečně zabezpečíte svou rodinu, kdyby vám vypadl příjem? 


ZDARMA vám vybereme takové zatraceně dobré životní pojištění, kde platíte jen za to, co skutečně potřebujete, a které odpovídá vaší aktuální životní situaci. Provedeme vás celým procesem uzavření smlouvy i jejími pravidelnými aktualizacemi.

Ušetřete čas

Nemusíte oběhat všechny finanční instituce a porovnat stovky nabídek.Díky našim 15letým zkušenostem, chytrým kalkulačkám a znalosti metodik od všech pojišťoven, tohle uděláme za vás. Bezplatně.

Vždy o něco navíc

Víme, na koho se obrátit, abychom vám zajistili výhodnější nabídku, než kterou byste dostali v bance nebo pojišťovně. Slovo nemožné neznáme.

Pojistěte si úspěch

Ujistíme se, abyste platili jen za to, co opravdu využijete. Také umíme celý proces vyřizování výrazně urychlit. Nemusíte nikam jezdit, vše proběhne online.

S námi se víru životních pojištění neztratíte

Životní pojištění si nezakládejte jen pro to, že by se to mělo, ale ve chvíli, kdy chcete zabezpečit svůj příjem a udržet si životní standard i za finančně náročných situací.

 

Jak ale dáte zelenou životnímu pojištění, začnete řešit: Jaké vybrat? Rizikové, nebo investiční životní pojištění? A co úrazové připojištění a pojištění dětí? Poradíme vám. Bezplatně a online.Jak probíhá sjednání životní smlouvy

1. Vyplníte dotazník

Zpracujeme vaše data, vše pečlivě propočítáme a navrhneme nejvýhodnější řešení.

2. Pošleme vám nabídku

V klidu si ji projdete, a pokud jste spokojení, sjednáme příslušné smlouvy.

3. Rychlé vyřízení

Naším cílem je, abyste co nejdříve zabezpečili své příjmy. To ohlídáme.

4. Následná péče a servis

Pomůžeme vám s budoucími změnami i řešením pojistných událostí.

 

Často se ptáte…

 

Životní pojištění už mám uzavřené, ale nevím, jestli dostatečně chrání mé příjmy. Mám vyplnit dotazník?

Ano, dotazník vyplňte a my vám zašleme návrh na optimální variantu životního pojištění, které si u nás následně můžete sjednat.

 

Mám řešit nové pojištění hypotéky, když už mám životní pojistku?

V tomto případě potřebujete zkontrolovat, co vám skutečně pojištění kryje, a podle toho buď udělat změnu v životním pojištění, nebo uzavřít nové pojištění hypotéky spolu s hypotékou. Pokud si nejste jistí, vyplňte dotazník a my vám zašleme návrh řešení.

 

Nevím, jestli v mé situaci potřebuju životní pojištění… 

Zodpovězte si nejprve tyto otázky: Plánujete si pořídit vlastní bydlení, založit rodinu, nebo investovat větší částku? Museli byste si půjčit, abyste byli schopni zaplatit své závazky a zabezpečit rodinu, kdyby vám nyní vypadl váš pravidelný příjem? Pokud jste si odpověděli alespoň 1x ANO, životní pojištění vám doporučujeme uzavřít.

 

Udělejte první krok k ochraně svého příjmu

Nebuďte na to sami. Analýzu trhu a zdlouhavé papírování nechte na nás. Jednoduše vyplňte dotazník a pustíme se do toho!

Chcete ověřené tipy, které vám přinesou více peněz?

Přidejte se k 3000+ odběratelů a vystupte s námi ze začarovaného kruhu finančních nejistot. Pět minut čtení, jednou týdně, hodnota k nezaplacení.