Stáhněte si jediný e-book ZDARMA, který vás naučí zacházet s penězi 💸 Stačí kliknout zde.

Financování investičních nemovitostí

Financování investičních nemovitostí
Konzultace pro investory a podnikatele

 

Nevíte, jak si nastavit financování pro to, abyste mohli začít nakupovat (další) nemovitosti na investici? 

Společně sestavíme plán, který vám pomůže se na investice připravit. Poradím vám, jak to udělat, aby vám bonita vyšla, a u kterých bank finance na nákup nemovitostí získáte.

 

Konzultace je pro vás, pokud

 • Uvažujete o investici do bytu či domu, který plánujete pronajímat, ale nevíte, jak na to.
 • Jste podnikatel, nebo investor, pár nemovitostí už vlastníte a chcete probrat, jaké další možnosti investování do nemovitostí jsou pro vás dostupné.
 • Nevychází vám dostatečná bonita pro získání hypotéky a potřebujete najít kreativní řešení, jak naplánovat bonitu, abyste získali financování.
 • Nevychází vám dostatečná bonita pro získání hypotéky a potřebujete najít kreativní řešení, jak naplánovat bonitu, abyste získali financování.
 • Řekli vám, že jste předlužení a máte těch hypoték či úvěrů už moc. Proto hledáte cestu, jak si zvednout bonitu.

Kdo vám bude radit ?

Na finančním trhu působím přes 15 let, a tak vím, jak to udělat a kterou banku oslovit, abyste na bonitu dosáhli. Posledních 5 let se věnuji hlavně spolupracím s investory do nájemních nemovitostí, sama do nich pravidelně investuji a také se intenzivně věnuju rozpočtování a osobním financím.

Předám vám nejen tipy, jak pracovat s bonitou, ale také jak si nastavit financování, aby pro vás byla situace finančně udržitelná a mohli jste svůj majetek dlouhodobě navyšovat (a pořizovat další nemovitosti).

JEDNORÁZOVÁ KONZULTACE

pro zorientování v možnostech trhu

 • Zjistíte, jaké možnosti na trhu máte, a ujasníte si, kterou cestou se vydat.

  • 1x konzultace

cena: 3.500 Kč

ZVÝHODNĚNÝ BALÍČEK

pro vaše konkrétní řešení

 • Ideální v případě, že se potřebujete nejen zorientovat v možnostech trhu, ale chcete i jasný plán a řešení.

   

  • 2x konzultace
  • 2h mé práce nad analýzou, výpočty a nastavením strategie vám na míru
  • součástí je podrobný přehled financování, jak svého cíle dosáhnete, a excelovská tabulka pro plánování bonity
  • garantuji 1x aktualizaci plánu do 12 měsíců od vyhotovení
  • záznam konzultace

cena: 11.900 Kč (ušetříte 15 %)

ušetříte 15 % z ceny oproti jednorázovým konzultacím a získáte podrobnou strategii financování

BONUS pro vás: Pokud budete chtít pomoci s konkrétním nákupem nebo hypotékou, naši specialisté s vámi financování vyřídí. Více o této službě se dozvíte tady.

 

 

Z čeho jsou naši klienti nadšení? Že mají vyřešeno

Tomáš Hejda

Perfektní a hlavně profesionální přístup a nejvíce oceňuji to, že zvednu telefon, zavolám a je vše vyřešeno a nemusím nikde běhat, což si myslím že tato služba v dnešním uspěchaném světě je k nezaplacení.

Veronika Bučková

Jarka je úžasná tím, že vše vyřeší a nic pro ni není nemožné. Vždy ochotně poradí, udělá si čas a má lidský přístup, nesnaží se člověku prodat cokoliv, ale hlavně mu poradí, jaké řešení by pro něj bylo nejlepší, aby ho to finančně nezruinovalo.

David a Klára Rektorysovi

Jarka byla naším spásným andělem v poměrně infarktní situaci, kdy nám nevycházela bonita a už to vypadalo, že naše vysněné bydlení nebudeme schopni koupit. Jarka přišla s kreativním řešením celé situace, které nám pomohlo se posunout do cíle a hypotéku nakonec získat. Jsme ji za to velmi vděční a i na základě předchozí delší spolupráce můžeme Jarku plně doporučit.

Otázky a odpovědi

 

 • Jak objednám konzultaci?

Vyberete si typ konzultace, po úhradě vyplníte dotazník, který vám zašlu, a vyberete si datum hovoru v rezervačním kalendáři.

 

 • Jak probíhá konzultace a co je výstupem?

Na online konzultaci probereme, jaké jsou pro vás nyní na trhu možnosti investování do nemovitostí. V případě, že chcete konkrétní plán a řešení, jak si financování účinně nastavit, zvolte zvýhodněný balíček, ve kterém vám garantuji aktualizaci během 1 roku od konzultace (něco se u vás a na trhu může změnit a díky aktualizaci to včas podchytíme) a také záznam.

 

 • Co není součástí konzultace?

Součástí této služby není vyřízení financování, ale nastavení konkrétního plánu dlouhodobého financování do investičních nemovitostí. Pokud chcete pouze výhodnou hypotéku, zdarma vám ji vyřídí můj tým. Pokud jste ale investor do nemovitostí, který chce budovat majetek, musíte dlouhodobě plánovat a přemýšlet jak nad nákupy nemovitostí, tak jejich financováním, aby váš majetek neustále rostl a nezastavil se, protože jste si vzali jeden špatný úvěr. A přesně to řešíme v rámci konzultací – postup rozvržení investic v dlouhodobém horizontu.

 

Chcete ověřené tipy, které vám přinesou více peněz?

Přidejte se k 15 000+ odběratelů a vystupte s námi ze začarovaného kruhu finančních nejistot. Pět minut čtení, jednou týdně, hodnota k nezaplacení.