Stáhněte si jediný e-book ZDARMA, který vás naučí zacházet s penězi 💸 Stačí kliknout zde.

Převezměte kontrolu nad svými financemi

Hypoteční úvěr

Vyřízení hypotéky zdarma a online

Plánujete si pořídit vlastní vysněné bydlení a řešíte, jak ho co nejvýhodněji financovat? A ze všech těch nabídek na trhu vám jde hlava kolem?


ZDARMA vám vybereme tu nejlepší hypotéku, připravíme návrh financování a vyřešíme celý proces až po uzavření úvěrové smlouvy.

Ušetřete čas

Nemusíte oběhat všechny finanční instituce a porovnat stovky nabídek. Díky našim 15letým zkušenostem a chytrým kalkulačkám, tohle uděláme za vás. Bezplatně.

Vždy o něco navíc

Víme, na koho se obrátit, abychom vám zajistili výhodnější nabídku, než kterou byste dostali v bance nebo pojišťovně. Slovo nemožné neznáme.

Pojistěte si úspěch

Na hypotéku se váže povinné pojištění. Ujistíme se, abyste platili jen za to, co skutečně potřebujete. Také umíme celý proces vyřizování výrazně urychlit.

Vyřízení hypotéky nekončí podáním žádosti, právě naopak

 

Začne proces shromažďování veškerých dokumentů, řešení, kontrolování, hlídání termínů a nastavování. Vše na sebe musí navazovat, abyste tímto kolečkem prošli co nejrychleji a mohli začít bydlet. 

Tímto procesem vás provedeme a budeme tu pro vás i ve chvíli, až přijde čas refinancovat. To nejlepší? Nic nám za to neplatíte a vše zvládnete online.

Jak probíhá kontrola uzavřených smluv

1. Vyplníte dotazník

Zpracujeme vaše data, vše pečlivě propočítáme a navrhneme nejvýhodnější řešení.

2. Pošleme vám nabídku

V klidu si ji projdete, a pokud jste spokojení, sjednáme příslušné smlouvy.

3. Rychlé vyřízení

Pohlídáme, aby všechny dokumenty byly včas a správně vyplněné a vy brzy mohli začít bydlet v novém.

4. Následná péče a servis

Naše spolupráce pokračuje – pomůžeme vám s čerpáním hypotéky i jejím refinancováním.

 

Často se ptáte…

 

Mám vyplnit dotazník, když potřebuji zjistit, na jakou výši hypotéky se dostanu, nebo musím mít už vybranou konkrétní nemovitost?

Dotazník vyplňte i v případě, že o koupi nemovitosti uvažujete a pro žádnou konkrétní jste se zatím nerozhodli. Po vyplnění dotazníku vám zašleme informace o tom, kolik a za jakých podmínek si můžete půjčit. 

 

Co když si potřebuji popovídat o tom, jak se na financování připravit a na co si dát při uzavírání hypotéky a povinného pojištění pozor?

V takovém případě si objednejte konzultaci tady. Probereme možnosti, které vám trh nabízí, abyste se mohli rozhodnout, co je pro vás nejlepší a jak dál postupovat.

 

Moje situace je komplikovaná, mám už hodně napůjčováno. Poradíte mi?

Ano, vyplňte dotazník a objednejte si konzultaci zde. Doporučíme vám, jak své finance optimalizovat a co udělat pro to, abyste peníze na hypotéku získali.

 

 

Udělejte první krok k novému bydlení

Nebuďte na to sami. Analýzu trhu a zdlouhavé papírování nechte na nás. Jednoduše vyplňte dotazník a pustíme se do toho!

Chcete ověřené tipy, které vám přinesou více peněz?

Přidejte se k 3000+ odběratelů a vystupte s námi ze začarovaného kruhu finančních nejistot. Pět minut čtení, jednou týdně, hodnota k nezaplacení.