HYPOTÉKA 

Jste OSVČ a potřebujete vyřídit hypotéku?

 

Splácíte hypotéku nebo úvěr ze stavebního spoření a zajímá vás, jestli se vyplatí úvěr refinancovat?

nebo… 

 

Prostě jen potřebujete vědět, kolik vám banka půjčí, kde jsou pro vás nejvýhodnější podmínky anebo naplánovat kompletní financování vašeho bydlení? 

Je vám to povědomé? Řešíte stejný nebo podobný problém? Nebo se prostě jen nechcete spálit a mít jistotu, že nebudete platit někomu víc než musíte? Pak mám pro vás velice dobrou zprávu – jste tu správně a čtěte dál. 😉

Vím, jak jednoduchým a rychlým způsobem vyřídit hypoteční úvěr a to bez neustálého lítání do banky, prostě pohodlně z domu a bez starostí. 

Vyřízení hypotečního úvěru je často složitý proces, spoustu času zaberou schůzky v bankách, porovnávání získaných informací, kterým lidé často moc nerozumí a následný výběr správné banky není snadný. 

A tak se vyřízení celé hypotéky může stát noční můrou. 

Nebudu vás už strašit, protože tohle se vás nemusí vůbec týkat.  

Jsem Jaroslava Popelka (dříve Vyklická), těší mě. 🙂

Hypotéky jsou můj život. Jsem profesionální hypoteční specialista a pomůžu vám s vyřízením hypotečního úvěru, jeho čerpáním a ještě za vás budu hlídat termín fixace.

Vše proběhne hladce, rychle a bez starostí.

Uvidíte, že jednodušší už to pro vás být ani nemůže.

Vím, jak je těžké pouštět se do něčeho, o čem vlasně nic moc nevíte. Vím, jak je stresující nevědět, co přijde, co máte v který moment udělat, zařídit a v neposlední řadě moc dobře vím, jaké to je, když máte strach, abyste neudělali špatné rozhodnutí.

Také vím, jaké to je, když nejste na všechno sami a máte vedle sebe člověka, kterému můžete důvěřovat a víte, že tu pro vás bude a stojí při vás. 

Dlouho jsem přemýšlela nad tím, jak vám opravdu pomoci s celým procesem vyřizování hypotečního úvěru, tak abyste nakonec mohli svým přátelům říct, že vyřízení hypotečního úvěru byla hračka. 😉 Zpracovala jsem kompletní systém, který vás jednoduše povede celým procesem krok po kroku.

Jak vyřizování probíhá?

 

Přejdete na stránku OBJEDNÁNÍ HYPOTÉKY, kde dokončíte objednávku. Poté vám na email přijde formulář, který mi vyplníte a odešlete zpět.

Vám přijde vypracovaný návh financování do emailu.

Podepíšeme žádost a dodáte mi všechny potřebné dokumenty.

Na pobočce banky podepíšete smlouvu o hypotečním úvěru.

Vám budu k dispozici a pomůžu vám (nejen) s čerpáním hypotéky, ale také s vyřízením podmínek po fixaci.

Jak na to konkrétně půjdeme?

 

1. KROK: Objednáte si hypotéku

Objednání proběhne tak, že vyplníte kontaktní formulář, který najdete níže na této stránce nebo na objednávkové stránce.  

 

2. KROK: Doplnění informací

Po vyplnění objednávky vám obratem přijde email, kde bude připravený formulář, ve kterém mi doplníte vaše osobní údaje a také mi popíšete váš záměr. Každá maličkost může hrát velkou roli, čím víc toho budu o vás vědět, tím lépe pro vás.

 

3. KROK: Návrh financování

Do 48 hodin od obdržení vyplněného formuláře s kompletními údaji připravím návrh financování, který vám odešlu na váš email.

 

4. KROK: Dotazy a podpis žádosti o hypotéku

Probereme vaše otázky ohledně hypotéky a přejdeme k podpisu žádosti o hypoteční úvěr.

 

5. KROK: Vyřizování hypotéky

Po podpisu žádosti o hypotéku proběhne kontrola registru a když budou v pořádku, pokračujeme ve vyřizování dál. Na email vám odešlu seznam toho, co budu ještě potřebovat k vyřízení. Pomůžu vám s komunikací s realitním makléřem. Až budu mít kompletní podklady, celá hypotéka odejde na finální schválení.

 

6. KROK: Kontrola hypoteční smlouvy

Až bude hypotéka schválená odešlu vám návrh hypoteční smlouvy, abyste si vše mohli v klidu doma přečíst. Poté společně projdeme smlouvu, odpovím na vaše dotazy, a hlavně zkontrolujeme, jestli vše ve smlouvě sedí podle toho, co jsem vám v průběhu vyřizování slíbila.

 

TOHLE JE DŮLEŽITÉ VĚDĚT: Až do této chvíle je pro vás vše, co jste podepsali, NEZÁVAZNÉ. To znamená, že stačí kdykoliv napsat třeba email, že o hypotéku nestojíte nebo že jste si to rozmysleli a vše se zruší, stornuje. A to i v případě, že už jsou úvěrové smlouvy hotové.  Závazné se to pro vás stane až podpisem hypoteční smlouvy.

 

7. KROK: Podpis hypoteční smlouvy

Pokud s hypoteční smlouvou souhlasíte, domluvím termín podpisu na nejbližší pobočce banky. Podpis hypotečních smluv musí vždy probíhat v bance.

 

8. KROK: Následná péče

Po celou dobu, co budete mít hypoteční úvěr vám budu po ruce a pomůžu vám (nejen) s čerpáním hypotečního úvěru, s vyřizováním nestandartních věcí, dodatků, ale hlavně s vyjednáním podmínek po fixaci. Termín fixace si dávám do kalendáře a půl roku před koncem fixního období se vám ozvu a zajistím pro vás co nejlepší podmínky i po fixaci nebo vám pomůžu s navýšením hypotéky, popřípadě změnou banky.

Klikněte na tohle tlačítko a vyplňte objednávku, vyplnění vám zabere 1 minutu. 

Nejčastější otázky klientů:

 

 

Klikněte na otázku, která vás zajímá a otevře se vám odpověď. Pokud i vy máte otázku a nenašli jste tu na ni odpověď, napište mi na jarka@zatracenedobrerady.cz.

Kolik vám zaplatím za vyřízení hypotéky?

Můžete mi koupit čokoládu nebo mě klienti rádi „uplácí“ vínem. 🙂 Ne, dost srandy, teď vážně. Kolik platíte vašemu praktickému lékaři, když vás něco bolí, jste nemocní a jdete za ním pro pomoc nebo radu? Já neplatím nic, za mě doktorovi zaplatí moje pojišťovna. Asi už vám je jasné, proč to sem motám. Mě za vyřízení hypotéky nic neplatíte, celou hypotéku vám vyřídím ZDARMA a banka mi poté zalatí provizi.

Tato provize vám nijak nezdražuje hypoteční úvěr, právě naopak. Banka má vždy nějaké náklady na vyřízení hypotéky a k těm nákladům patří třeba i získání hypotéky, reklamy jsou drahé, konkurence obrovská, proto vyplacení provize za jistného nového klienta je pro ně výhodnější. A díky mým množství hypoték a možnostem mám skvělou vyjednávací pozici, abych pro vás získala nejlepší podmínky.

Jak dlouho trvá vyřízení hypotéky?
Standardně počíte, že celé vyřízení hypotéky trvá měsíc. Záleží na tom, jaký je účel, pokud se jedná o refinancování, tak vše můžeme mít hotové za 14 dní. Také se může stát, že na nemovitosti bude věcné břemeno nebo bude něco špatně zakreslené, v takovém případě se vyřizování prodlouží o zápis na katastrálním úřadě, tedy minimálně 21 dní.
Bojím se, jestli je možné vyřídit hypotéku na dálku?

Dostanete velmi podrobně vše vysvětlené, v případě potřeby i instruktážní videa. Vše je připrveno tak, aby to pro vás bylo co nejlépe srozumitelné. Také spolu můžeme komunikovat prostřednictvím Facebooku nebo video hovorů.

A kdybyste přeci jenom měli problém a chtěli se vidět osobně, můžete mě navštívit v mé kanceláři Třebíči.

Můžu vyřídit hypotéku, když nemám stavební povolení?

Ano, můžete. Důležité je, abyste měli hotový projekt. Stavební povolení budete muset doložit k čerpání hypotečního úvěru.

Ještě stále váháte? Nemusíte. Jste chráněni moji 100% zárukou spokojenosti.

Ještě stále váháte? Nemusíte. Jste chráněni moji 100% zárukou spokojenosti.

V dnešní době vám každý poskytuje záruku a i já nebudu výjimkou.

Chci, abyste měli 100% jistotu, že jste se rozhodli správně. Velice mi na tom záleží a to i na vaší spokojenosti. 

Kdybyste zjistili, že spolupráce nefunguje podle vašich představ nebo jsme se nedostali k výsledku, který jsem vám úplně na začátku slíbila a například by úvěrová smlouva vypadala jinak než v mé nabídce, ukončíme spolupráci a dostanete ode mě poukaz na 5000 Kč dle vašeho výběru.

Tuhle záruku vám dávám, protože chci být férová a také věřím, že vám spolupráce se mnou může být pro vás přínosná. 

 

Takže se nemusíte ničeho bát a rovnou se můžete pustit do vyplnění objednávkového formuláře níže. 😉 

A POZOR, to není ještě všechno!

Navíc ode mě získáte DÁREK, který vám pomůže celé vyřízení hypotečního úvěru zjednodušit a urychlit. 

CHECKLIST: 8 bodů pro snadné vyřízení hypotéky 

Tak a teď víte vše, abyste se mohli rozhodnout. Pokud se vám vše líbilo a vyhovuje vám to, tak na nic NEČEKEJTE a vyplňte objednávku

Protože… 

Mám omezenou kapacitu a měsíčně můžu přijmout pouze 4 nové objednávky na vyřízení hypotečního úvěru, navíc si mě lidé rezervují i měsíce dopředu. Chtěl jsem co nejvýhodnější hypotéku. Bez nějakých zbytečných otázek a papírování. Vše proběhlo přesně podle mých představ. Ušetřila mi strašně moc času při rozhodování. Nejvíc si cením toho, že jsem se nemusel absolutně o nic starat. Spíš mi přišlo, že jsi udělala úplně všechno za mě. A já už to jen podepsal. Z těchto důvodů tě doporučuji a jen bych k tomu ještě přidal jako chválu tebe jako člověka. Doposud mi všichni finanční poradci přišli jako neuvěřitelný vtěrky což u tebe jsem za celou dobu ani náznakem nepocítil. Za to ti moc děkuji, protože jsem na to neuvěřitelně alergickej.
Bob a Zdenička Mencákovi.

Na slečnu Vyklickou mohu říci jenom samé pozitivní věci. Od prvního dne se mi věnovala se 100℅ nasazením a z rozhovoru bylo zjevné, že ji můj problém zajímá a neodbyla mě. Během pár dní jsem měl připravenou výhodnou nabídku hypotéky podle mých představ. Těším se na další spolupráci. Mohu vřele doporučit
Jiří Mach

Na slečnu Vyklickou se můžu kdykoliv a s čímkoliv obrátit a vím, že vždy skvěle poradí a udělá co je v jejich silách aby našla to nejlepší řešení! Bez ní bych si například vyřizování hypotéky nedovedl ani představit! Mnohokrát sem ji už doporučil svým známím a budu v tom pokračovat dál. Slečna Vyklická je pro mě finanční poradce č.1*! Tímto bych jí chtěl poděkovat za všechno s čím mi do této chvíle poradila, co pro mě vyřídila a že se na ni můžu obracet s dotazy i když jsou to kolikrát i prkotiny 🙂 Jarko, DĚKUJI.
Jakub Dokulil

Milá slečno Vyklická
Velice rádi bychom Vám s manželem chtěli poděkovat za to, že jste nám pomohla uskutečnit náš velký životní sen… A to, bydlet, pro nás v nejkrásnějším domě – ve srubu. Nebýt Vás, nikdy bychom toho nedosáhli. S Vaším milým a nuvěřitelně flexibilním přístupem, šlo všechno jako po másle. Nevíme, jak dostatečně nejlépe Vám poděkovat. Neskutečně moc se těšíme, až si v našem srubu zapálíme v krbu a budeme si vychutnávat tu vůni a hlavně si užívat toho krásného pocitu, že jsme doma ve svém… A to díky Vám
Děkujeme a až bude hotovo, rádi Vas u nás přivítáme, třeba na kafe
Je vidět, že Vás práce hodně baví a že jste ochotná pro klienty udělat maximum. Ať jich máte co nejvíce, a spokojených, tak jako jsme byli my.

Gebauerovi

Po rozhodnutí postavit si vlastní dům náš čekalo ještě jedno rozhodnutí, a to uvázat se bance  s hypotékou. S žádostí o pomoc jsme se obrátili na slečnu Vyklickou, na kterou jsme slyšeli samou chválu. Samozřejmě jsme nechtěli nijak moc zatížit náš rozpočet, s čímž nám dobře poradila a ještě vše za nás vyřídila. I přes naše neustálé dotazy v průběhu vyřizování hypotéky, byla vždy vstřícná a rychle odpověděla. Tímto jí ještě jednou děkujeme, těšíme se na další spolupráci a můžeme ji všem pouze doporučit. te ochotná pro klienty udělat maximum. Ať jich máte co nejvíce, a spokojených, tak jako jsme byli my.
Josef David

Máte ještě otázku?

Máte ještě otázku?

Neváhejte mi napsat na: jarka@zatracenedobrerady.cz