Nevíte, jak aktivovat online náhled ke svým investicím? Najděte vaši investiční společnost a postupujte podle návodu. 

1. Conseq

2. Pioneer Investments

3. AXA

 

 

1. Conseq

Najděte si vaši smlouvu u společnosti Conseq a v horní části, kde jsou vaše údaje najděte váš email. Tento email máte registrovaný u společnosti Conseq pro komunikaci. Z emailu uvedeného ve smlouvě odešlete na email fondy@conseq.cz, kde stačí požádat o aktivní přístup k vaším investicím a přidejte číslo smlouvy. Najdete je na smlouvě nahoře vlevo.

Přihlášení:

Jděte na stránku www.conseq.cz a v hlavním menu klikněte na poslední odkaz „Můj Conseq“. Na další stránce zadáte přihlašovací údaje, které vám přišly do emailu.

2. Pioneer Investments

Při uzavření smlouvy vám Pioneer pošle potvrzovací email, kde máte i přihlašovací údaje do online náhledu k vašim investicím. 

A co když email nemůžete najít? Stačí z vašeho emailu, který máte registrovaný v Pioneer Investments (email najdete ve smlouvě) napsat na info@pioneer.cz a požád o znovu zaslání přihlašovacích údajů. 

Přihlášení:

Přejděte na stránku www.pioneerinvestments.cz a pod hlavním menu vlevo klikněte na tlačítko „My Pioneer“ a můžete se přihlásit. 

3. AXA investice

Přejděte na stránku www.axainvestice.cz a v hlavním menu na konci vpravo klikněte na „Moje AXA“ a na další stránce klikněte na tlačítko „Přihlásit se“. Budete přesměrování na stránku s přihlášením. Pod přihlášením klikněte na text „Žádost o vydání PIN/Zapomenuté heslo“, na další straně zadáte číslo vaší smlouvy a vaše mobilní číslo a obdržíte PIN.

Přihlášení nebo získání PINU: 

Nenašli jste co hledáte?