Chcete znát přesné kroky k vytvoření vašeho osobního FINANČNÍHO PLÁNU, díky kterému můžete VYDĚLAT (ušetřit) více než 5 000 Kč měsíčně

Nebo… 

Už nechcete ZBYTEČNĚ PŘICHÁZET O PENÍZE s každou návštěvou POJIŠŤOVÁKA nebo rádoby FINANČNÍHO PORADCE

Anebo si chcete prostě jen 

ZKONTROLOVAT AKTUÁLNÍ SMLOUVY, vyznat se v nich a vědět za co vlastně platíte? 

Mít své finance pevně pod kontrolou v dnešní době není volbou, ale PODMÍNKOU toho, abychom v životě uspěli.

Péče o finance vyžaduje čas. A ten dneska nikdo nemá. Kvalitní finanční poradce se těžko hledá… A vůbec, kdo by měl chuť po celém dni plném úkolů se ještě vzdělávat ve financích anebo běhat po bankách? To nikoho bavit nebude…

A co kdybych vám s tímhle vším byla schopná pomoci? ?

Soustřeďte se.

Jmenuji se Jaroslava Vyklická a něco vás naučím. ?

Naučím vás profesionální finanční fígle a vychytávky, které máte už teď na dosah ruky.

ZVLÁDNETE TO ÚPLNĚ SAMI!

Stačí znát pár jednoduchých kroků a znát pár postupů.

Mnoho let jsem se učila tomu, jak svým klientům zkontrolovat smlouvy, vypracovat řešení pro jejich cíle a vše zabalit do smysluplného finančního plánu.

Dnes jsem expertkou v oblasti financí a naučím vás,
jak sestavit finanční plán (nejen) podle vašich snů, ale jak si zajistit a zvýšit příjem.

Když jsem se svým povoláním začínala, bylo pro mě velmi náročné. Byla jsem hodně mladá a sama jsem nechápala, jak správně pracovat s penězi. Ale moc jsem si přála, být profesionál v tomto těžkém a zároveň zajímavém oboru.

A tak jsem šla do akce a začala jsem s každým klientem hledat cesty a způsoby k tomu, jak správně poskládat jejich finance tak, aby vše do sebe zapadlo jako puzzle. Doslova jsem si s tím lámala hlavu?

Po několika letech jsem konečně pochopila jak JEDNODUCHÉ to je, zvládnout své finance. A že jde dosáhnout finanční svobody, i když zrovna nemáte balík peněz. Stačí mít správné informace a pochopit jednotlivé postupy.

Mám 7 let zkušeností jako finanční poradkyně a chci s vámi sdílet své UNIKÁTNÍ POSTUPY a metody,  jak minimalizovat chyby ve vašich smlouvách a maximalizovat užitek z vašich peněz.

“S eBookem JAK ÚSPĚŠNĚ ZVLÁDNOUT SVÉ FINANCE se vám už nikdy nemůže stát, že byste nevěděli, jak dál.”

eBook ukazuje nejkratší cestu od výdajů k penězům. Na 95 stránkách se s vámi dělím o to, co si finančně poradenské společnosti střeží jako oko v hlavě. Zjistěte, jak fungují finanční produkty a kam má dnes smysl vkládat své peníze. To ostatní budete moci v klidu ignorovat.

CO VÁM TENTO EBOOK

PŘINESE? 

Ukáže vám, že doopravdy můžete mít pravidelný příjem bez aktivní práce

Ušetří vám mnoho zbytečně stráveného času surfováním na internetu anebo pochůzkami v bankách.

Ušetří vám stovky, možná tisíce korun za špatně nastavené produkty

Naučí vás, jak se o své peníze můžete kvalitně postarat sami, kdykoliv a kdekoliv se nalézáte. 

Na 95 nadupaných stranách eBooku vás čeká:

$

Finanční gramotnost JINAK

$

Nejčastější slabá místa v rozpočtu a účelu použití peněz

$

Od výdajů k penězům

$

Finanční svoboda aneb jak jí dosáhnout

$

Kroky k osobní (rodinné) analýze

$

Základy pro tvorbu finančního plánu

$

Jak nastavit správné produkty a kde je uzavřít

Co přesně nejdete uvnitř? STÁHNĚTE SI ZDARMA 14 UKÁZKOVÝCH STRÁNEK 

Vložte svůj email, na který chcete ukázku eBooku zaslat.
Cena tohoto eBooku je 790 Kč, ale informace, které vám přinese, jsou nesrovnatelně vyšší. Dávám vám do ruky ucelený a velmi konkrétní návod, postupy a strategie ve formě, která vám ušetří roky hledání a zkoušení a povede vás rovnou k vašemu cíli. Projděte se mnou celý eBook a finance už nikdy nebudete vnímat jako dříve.

Když jsem řešila tento projekt, kolegyně Lucka se mě zeptala: „Nebojíš se, že přijdeš o práci, když všem ukážeš tvoje postupy, aby si mohli finance řešit sami?“ Odpověděla jsem, že nebojím. Tento eBook jsem vytvořila na míru těm, kterým bych jako finanční poradce nedokázala uskutečnit osobní konzultaci. Ať už z kapacitních důvodů, nebo kvůli velké vzdálenosti.

A tak jsem přišla s tímto řešením, které může jednoduše nasměrovat tisíce a tisíce lidí, rodin, podnikatelů a také mladých párů. Přeji si, aby vám všechny tyto informace převrátily finance naruby. Samozřejmě v pozitivním slova smyslu.

Kladete si otázku, zda se vám to vyplatí? Je 790 Kč za tento eBook hodně nebo není?

Kdybyste si chtěli tyto informace dohledat sami nebo obstarat jinde, stálo by vás to mnohonásobně více času, energie a i více peněz. Ale to není vše, ještě byste se museli v těchto informacích vyznat a na to je potřeba vzdělání ve financích, což by vás stálo další čas, energii a i mnohem více peněz.

A jen tak mimochodem, dokážete si představit o kolik peněz přijdete špatným rozhodnutím, úvěrem anebo pojistkou?

Tento eBook je totiž takovým praktickým shrnutím osobních financí v kostce.

A hlavně tento eBook budete mít už navždy po ruce, a díky němu ušetříte spoustu času, peněz i nervů. ?

Informace si najdu sám a zdarma.

To možná ano, ale zabere vám to obrovské množství ČASU, který byste mohli věnovat něčemu mnohem příjemnějšímu. Třeba trávit čas s rodinou někde na výletě, v klidu odpočívat a relaxovat anebo vymýšlet nové podnikatelské projekty.

Nemám žádné smlouvy, má to cenu si eBook kupovat?

Určitě ano. To, že dnes nemáte žádné uzavřené produkty na finančním trhu přece neznamená, že si v budoucnu žádné neuzavřete. V eBooku se dozvíte (nejen) jak finanční produkty nastavit, tak i které vůbec uzavřít a kde. Ale to není vše! To hlavní, co vám eBook přinese je pochopení, jak s penězi pracovat tak, abychom zajistili sebe a rodinu a to i bez finančních produktů

Bojíte se, že vám eBook nebude schopný pomoci?

ím pouze o dvou případech, kdy vám nepomůže.

První je ten, že potřebujete řešit majetkové pojištění, jako je povinné ručení anebo pojištění nemovitosti, tohle opravdu v eBooku nenajdete. Druhý je ten, že máte opravdu velkou finanční tíseň a už delší dobu nezvládáte splácet včas.

Ať už by se však jednalo o to první nebo druhé, eBook vám bude stejně ku prospěchu.

Zaprvé vám pomůže správně nastartovat ostatní produkty, které jistě platíte. A zadruhé vám doopravdy výborně vysvětlí, jak se má správně pracovat s penězi.

Vy to ale nemusíte řešit.

Chcete vědět proč?

GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ 

Do eBooku jsem napsala vše, co potřebujete doopravdy vědět pro zvládnutí vašich financí. Pokud si ho přečtete a zjistíte, že informace v něm obsažené vám nepřináší žádnou hodnotu, nikde je nevyužijete anebo nejste s jeho obsahem spokojeni, jednoduše mi stačí jen napsat a bez otázek vám vrátím peníze v plné výši zpět.

Mně hodně záleží na tom, abyste byli spokojení. 

Spolu s eBookem teď navíc získáte tyto užitečné

BONUSY zcela ZDARMA

BONUS č. 1

ZDARMA: Poukaz na osobní konzultaci

Ode mě teď získáváte jako poděkování zcela zdarma osobní konzultaci. Hodnota poukazu zahrnuje 30 minut individuální práce s vámi a vašimi financemi. Můžeme probrat některé vaše otázky nebo se podíváme, co by se dalo vylepšit na vašich smlouvách.

Osobní setkání je možné v Jihlavě, Znojmě, Třebíči a Brně, ostatní města po domluvě anebo prostřednictvím Skypu. 

Bonus v hodnotě 500 Kč získáváte zdarma. 

BONUS č. 2

ZDARMA: Pracovní sešit Bez rozpočtu ani ránu

Získáte konkrétní cestu k sestavení osobního (rodinného) rozpočtu a jak s ním správně pracovat. 

Bonus v hodnotě 99 Kč získáváte zdarma. 

BONUS č. 3

ZDARMA: Pracovní sešit osobní (rodinná) analýza

Připravila jsem pro vás návod, jak se lépe zorientovat ve vašich smlouvách. Zároveň jsem přidala otázky, které vás dovedou ke stanovení vašich cílů a snů. 

Bonus v hodnotě 119 Kč získáváte zdarma. 

BONUS č. 4

ZDARMA: Pracovní sešit pro finanční plánování

Tento pracovní sešit vás provede celým procesem finančního plánování. Nechte se vést krok za krokem k vašemu miliónovému finančnímu plánu. 

Bonus v hodnotě 149 Kč získáváte zdarma. 

BONUS č. 5

ZDARMA: Osobní checklist

Získáte Osobní checklist, díky kterému budete mít celkový přehled o tom, co jste již udělali pro vytvoření vašeho finančního plánu a hlavně, abyste na nic nezapomněli.

Bonus v hodnotě 79 Kč získáváte zdarma. 

BONUS č. 6

ZDARMA: Doživotní aktualizace

Pouze pro majitele eBooku Jak úspěšně zvládnout své finance. V dnešním světě se vše mění rychle, a proto vám garantuji, že jakmile vznikne nová verze nebo výrazná aktualizace eBooku Jak ovládnout své peníze, automaticky vám ji odešlu zcela zdarma.

Bonus doživotní aktualizace má nevyčíslitelnou hodnotu a pro vás je zdarma. 

eBook už má první nadšené čtenáře. Přečtěte si, co o něm říkají:

Jarko, nemůžu říct nic jiného než obrovské DĚKUJI! Tvůj eBook Jak úspěšně zvládnout své finance mi pomohl zásadně přehodnotit mé uvažování o financích. Pomohl mi nastavit si v hlavě, kde jsem teď a kam chci dojít. Momentálně řeším hypotéku a díky tvému eBooku vím, jak ji řešit. Nedávno jsem investovala do fondů, eBook mi potvrdil, jak skvělé rozhodnutí to bylo. Překopala jsem své důchodové spoření – velký dík! Největší peckou jsou ale pracovní sešity. Nemilosrdně odhalí realitu – ukázaly mi, jak na tom opravdu jsem a pomohly mi hnout se z místa. Těším se na tvou další práci.

Michaela Pokrupová

expertka na boj se strachem z mluvení na veřejnosti

Na tento eBook jsem byla hodně zvědavá, sama se ve světě financí pohybuji a tak jsem si říkala co mi může ještě nabídnout…. Byla jsem opravdu hodně překvapena, natož úplný laik. Přehlednost, jasnost, věcnost, ale zejména opravdu podstatné informace k tomu jak si udělat jednoduše doma ve všem pořádek. A co je super, nikdo mi nebude nutit kolik a kam, ale můžu si to podle jasných pravidel a výpočtů z eBooku určit já sama. Velice oceňuji pracovní sešity, které jsou vždy k řešené situaci dokonalé a navíc budete tak mít plné šuplíky papírů v jednom sešitě stručně a jasně popsané pohromadě a navíc v nich vždy hned aktuální téma vyřešíte. Sama za sebe musím říct „Konečně někdo vymyslel a hlavně seskupil na jedno místo něco, co opravdu dokáže obyčejnému laikovi pomoct a v čem se vyzná“. Proto tento eBook vřele doporučuji každému a to nejen tomu kdo nechce žít od výplaty k výplatě, ale i tomu kdo neví co s penězi ?

Lucie Kopuletá

Finanční konzultant

Před 8 lety jsem studovala VOŠ ekonomickou a myslím si, že ve finančních produktech se celkem orientuji. Na trhu se ale neustále vše mění a já hledala někoho, kdo mi poskytne jasné a odborné informace, nejlépe na jednom místě. V Jarčině e-booku je vše přehledně zpracované s konkrétními typy i příklady, které vás přimějí zamyslet se nad tím, jak a kde utrácíte. Nadchla mě obzvlášť část o tom, jak se pozná bohatý člověk, jak se jím stát a už teď přemýšlím nad svými budoucími investicemi. Podané informace jsou dobře vysvětlené a pochopitelné pro všechny, kteří se chtějí zorientovat ve svých financích.

Petra Matysová

www.petramatysova.cz

Není pochyb,ze tento eBook píše někdo kdo naprosto rozumí financím. Pokud si chcete uspořádat své finance u vás doma, tak tohle je ta pravá volba. Není to žádná omáčka jako se často dočítáte běžně po internetu, ale přesné instrukce kam vložit své peníze anebo u jaké banky si nejlépe pořídit hypotéku. Několik příkladu vám pomůže najít to pravé přímo pro vás a při nejhorším vám slečna Vyklická vše rada a zdarma přednese osobně na schůzce. Velmi doporučuji.

Martin Popelka

Armáda ČR

Z počátku jsem vůbec neuvažoval o nákupu eBooku „Jak úspěšně zvládnout své finance“. Byl jsem si jist, že vše zvládnu sám. K nákupu tohoto eBooku jsem se rozhodl až po přečtení eBooku „Jak poznám, jestli potřebuji finančního poradce?. Zjistil jsem, že bez pomoci finančního poradce nemám šanci vyznat se sám ve „finanční džungli“. Po přečtení eBooku „Jak úspěšně zvládnout své finance“ jsem už věděl, že na to nebudu sám. Mám hypotéku u České spořitelny. Jsem přesvědčen, že Jaroslava Vyklická bude ta pravá, která mi pomůže získat nejvýhodnější podmínky pro další splácení hypotéky a pomůže mi nastavit finanční plán v dalších finančních oblastech. V tomto eBooku jsem mimo jiné našel přesné instrukce, jak postupovat při výběru finančního ústavu. Velmi cenným doplňkem jsou i „Pracovní sešity“. Tento eBook doporučuji všem, kteří si chtějí udělat jasno ve svých financích.

Ing. Antonín Kysilka

důchodce

OBJEDNEJTE SI EBOOK PRÁVĚ TEĎ

Je to eBook, který může změnit celý váš život. 

S 30-ti denní garancí vrácení peněz nemáte co ztratit.

eBook i se všemi skvělými bonusy stojí 790 Kč. Klikněte na tlačítko OBJEDNAT eBOOK 
a na další stránce vyplníte a odešlete objednávkový formulář. 
Tak do toho, eBook můžete mít doma ještě dnes!

Přeji vám, aby vám váš finanční plán vydělal nejeden milión. 

Jaroslava Vyklická                                 

Expertka na finance

www.zatracenedobrerady.cz

Potřebujete pomoc s objednávkou?

Napište mi na jarka@zatracenedobrerady.cz nebo volejte na 722 922 977.

Ráda Vám poradím a pomohu.