KDO JSEM? ?

Dnes žiji až neuvěřitelně pestrý život, každý den je pro mě báječný, i když už týden prší ? Dělám to, co mě baví, rozvíjím se a posouvám neustále dopředu a to i svoje podnikání. Vedu hned několik projektů a ještě mám dostatek času i na své koníčky. K tomu všemu vedla dlouhá cesta, která začala odvážným rozhodnutím. Nechtěla jsem strávit obyčejný život, plný jen závisti, toužila jsem něco dokázat a tak jsem vystoupila z pomyslené krabice a zbavila jsem se jistot a stereotypu. A? Jsem žena, úspěšná podnikatelka, partnerka báječného muže a zakladatelka Zatraceně dobré rady. 

Jsem expertkou na finance, autorkou eKnihy Jak úspěšně zvládnout své finance, pracuji na různých projektech, abych mohla své zkušenosti předat i ostatním lidem a podnikatelům. Chci vás inspirovat a učit, jak využít svůj potenciál k tomu, abyste si i vy začali plnit své sny.

Můj příběh ze světa financí, aneb jak jsem se stala vášnivou podnikatelkou

Když píši tuto stránku s mým příběhem, je pondělí 6 hodin ráno 11.1.2016 a když začnu vzpomínat na své začátky v podnikání a financích obecně, tak si začínám uvědomovat, jaký obrovský kus cesty jsem ušla ve svém životě a o to se teď s vámi podělím.

Dnes je to něco málo přes 7 let, co mám živnostenský list. Záměrně nepíši, že tak dlouho podnikám, protože to jsem začala teprve nedávno, řekla bych, že ve skutečnosti podnikám 2 roky a z mého příběhu pochopíte jak to myslím. Když jsem v tomto roce 2015 vydělala 1 219 000 Kč v oboru financí, tak jsem si prvně říkala, že po těch letech to není taková sláva.

Až s psaním mého příběhu si uvědomuji, že mi je 27 let, vydělávám 100 000 Kč měsíčně, dělám práci, která mě z celého srdce baví a naplňuje, jsem spokojená a šťastná, mám milujícího partnera, úžasné klienty, ze kterých se stávají postupem času přátelé a jenom za minulý rok jsem mohla strávit několik dní s mojí kamarádkou v Holandsku, byla jsem čtrnáct dní na semináři na Havaji, udělala jsem si výlet do Paříže, do Budapešti, do Londýna za sestrou a nespočet výletů v České Republice.

Je to pro mě příjemně mrazivý pocit, když si uvědomím, co jsem dokázala vybudovat z obyčejné holky, která pochází z malé vesničky (111 obyvatel), od rodiny, kde po podnikání zůstaly jen obrovské dluhy.

Dnes žiji život, ve kterém mám spoustu času na to, abych dělala co mě baví, rozjížděla nové projekty, věnovala se svým koníčkům, trávila čas s lidmi, které miluji, vydělávám peníze, o kterých se mi dříve ani nesnilo, mám svobodu odletět kdykoliv mě to napadne. Jednoduše žiji život, o kterém jsem dřív jen snila.  

Výlet do Paříže
Já a sestra v Londýně
Momentka z Budapeště
Stanování u Českého Krumluva
Projížďka po Hawaii
Před odletem do Londýna

Proč to dělám?

Miluji ten pocit, když připravuji klientovi jeho návrh řešení jeho aktuální potřeby a zjistím, že mu dokáži ušetřit nemalou částku peněz nebo naopak vydělat. Díky tomu se nemůžu dočkat na naše další setkání, kde spolu vše probereme. Nezapomenu na ten krásný moment, kdy mi klienti u nich v obýváku zůstali jen s nechápajícím výrazem v obličeji a po nějaké minutě dodali, že je to tak dokonalé, že ani nenachází ta správná slova. Úžasné.

Jsem expert na finance a baví mě dávat lidem rady a návody, jak můžou dát smysl jejich financím. Jsem pro své klienty rádcem, když řeší otázku bydlení a jeho financování, pomocníkem v případě úvěrů a jejich případné konsolidace, přítelem v případě řešení pojistné události a koordinátorem jejich peněz a zabezpečuji správné rozložení produktů, které dnes platí, aby vše dávalo smysl.

Pro mě příjemně hřejivý pocit, když čtu referenci mých klientů, kde hodnotí to, co jsem pro ně udělala a jakým přínosem je naše spolupráce v jejich životě. Je to úžasné a mě to utvrzuje v tom, že to co dělám, má smysl a má obrovskou hodnotu pro lidi. 

Se slečnou Vyklickou jsem se seznámila zhruba před pěti lety ve svém nejtěžším období a to když jsem se rozváděla. Velice mi pomohla s majetkovým vyrovnáním a pořízením vlastního bydlení. Od té doby se můžu na slečnu Vyklickou ve všem spolehnout.Ušetřila nám nemalé finance. Kdykoliv cokoliv potřebuji, tak vždy ochotně pomůže a poradí. Vždy je velmi milá a profesionální. Všem co potřebují poradit v oblasti financí slečnu Vyklickou velice doporučuji.

Petra Hurdálková

Slečnu Vyklickou jsem již doporučila a pokud mohu doporučím jí znovu. Oslovila jsem několik pracovníků z různých společností, ale nikdo mi nedokázal pomoci až slečna Vyklická. Její profesionální a lidský přístup je takový, že si jí uložíte nejen do mobilu, ale i jako přítele. Tak to aspoň beru já. Pokud uvažujete o úvěru, pojistce doporučují tuto profesionální Jarušku. Já osobně se s ní spojím po novém roce, budu potřebovat její radu.

Dana Strnadová

dy tomu tak nebylo… 

Už málo kdy si vzpomenu na tu dobu, kdy jsem začínala jako zprostředkovatel pro pojišťovnu, kdy jsem dostala seznam adres a šla zvonit k lidem na zvonky. To mi bylo 19 let, zrovna jsem nastoupila na soukromou vysokou školu do prvního ročníku, měla jsem ještě další 2 brigády, jelikož jsem si na své vzdělání a žití musela vydělávat sama. Tenkrát mi málo kdo dveře otevřel, a když už, tak je zase rychle zavřel. Byla to šílená doba, nicméně děkuji za to, díky tomu jsem si musela udělat živnost. 

Vůbec jsem v té době nevěděla, co to je takové podnikání, jediné co jsem znala, tak byla definice podnikání, kterou mě naučili ve škole, aniž bych ji vůbec v té době chápala a další co jsem věděla, že hodně ušetřím na poplatcích státu a to (nejen) díky tomu, že jsem ještě byla student. Neměla jsem o co přijít, nic nestálo v cestě. Jdu do toho!

Málo kdo si dnes uvědomí, že když udělá změnu v životě, tak nemá o co přijít, spíše získá, získá zkušenosti, které předtím neměl.

Za dalších 8 měsíců se mi stal v životě obrovský ZLOM a díky ukončení vztahu s tehdejším přítelem, který nepatřil k hodným lidem, se mi celý život otočil vzhůru nohama a nestačila jsem koukat. 

Přišla jsem o všechny své „práce“, měla jsem posledních 5 tisíc v peněžence, bez auta, své věci jsem měla všude možně po kamarádech a já sama jsem skončila u rodičů, kde jsem v té době už 2 roky nežila. Cítila jsem se hrozně mizerně, bezradně, po nocích jsem jen brečela, nemohla jsem spát, obklopoval mě ohromný strach a nejistota z toho co bude dál. Neměla jsem sílu a ani chuť do života. Tohle všechno způsobil obyčejný rozchod, který měl být pro mě v té době osvobození.

Rozhodla jsem se to změnit a nastalo období, které pro mě nebylo lehké, ale dalo mi to do života víc, než bych kdy čekala. To byl konec srpna 2009.  

„Člověk není poražen, je-li sražen k zemi. Poražený bude jen když na té zemi zůstane.“ – Zig Ziglar 

Jak jsem se znovu postavila na vlastní nohy. 

Z posledních provizí, které mi přišly z pojišťovny, jsem si koupila rozpadlé auto značky Renault Clio. Další měsíc na to jsem hledala práci nebo brigádu, něco co můžu dělat při škole a dostala jsem se k příležitosti dělat finančního poradce, věděla jsem, že další 2 – 3 měsíce budu bez peněz, ale také jsem toužila něco dokázat, něco tvořit a tohle byla skvělá příležitost a hlavně služba, pokud ji člověk dělá poctivě.

Jaké byly moje začátky ve financích? Na každé školení, na které jsem dojížděla 2x týdně ze Znojma do Brna, jsem si půjčovala na benzín od táty a vlastně i na to, abych mohla jíst a bydlet. Od rodičů jsem si půjčovala další 3 měsíce, pro ně to byla už dlouhá doba a tak začali s tím, ať si najdu nějakou pořádnou práci, že pořád něco dělám, někam jezdím a nemám peníze.

Nechápali to a odrazovali mě, ale já jsem se rozhodla, že chci jiný život, než který jsem žila doteď. Konečně mi přišly první peníze po 4 měsících, co jsem začala jako finanční poradce, byly to 4 tisíce a za týden byli Vánoce, tak asi tušíte, na co jsem je použila. 

Po Novém roce jsem zažívala jednu zrušenou schůzku za druhou. Pamatuji si jako včera na jeden můj šílený den. Konečně se mi podařilo domluvit 3 schůzky na jeden den, kde se dokonce na jedné měly podepisovat smlouvy. Ráno jsem vyjela ze Znojma do Třebíče, tenkrát byla ještě zima opravdu zimou. Kam jste se podívali, všude sníh a to i na silnici, také mrzlo a mě v půlce cestě přestalo jít topení v autě.

Ani nebudu zmiňovat jaká mi byla zima, co jsem opravdu nečekala bylo to, že mi zamrzalo čelní sklo zevnitř. A to jsem po zbytek cesty škrabala kazetou do rádia. Už po cestě mi přišla sms, že se první schůzka ruší, tak místo toho jsem se šla zahřát do obchodu. Procházela jsem se po obchodě s oblečením a v peněžence posledních 100 Kč na jídlo. Nějak jsem to přečkala a vyrazila na další domluvenou schůzku

Zvoním, zvoním a nikdo neotvírá. Bylo to v paneláku, stojím před vchodovými dveřmi, někdo zrovna odcházel, otevřel dveře a já byla konečně v teple na chodbě. Když jsem šla ještě zazvonit přímo ke dveřím, tak jsem zjistila, že ti lidé jsou doma, jen asi nestojí o mé poradenství.

Proč mi to neřeknou? Zapomněli na slušné vychování? Přešla mě chuť se pokoušet k ním dostat, sedla jsem si na chodbě na lavičku, a když jsem začala přemýšlet, jak v té zimně vydržím další tři hodiny do poslední schůzky, konečně super schůzky, tak mi přišla další sms, že nestojí o mé služby, ať mi vrátím jejich dokumenty. Teď už se mi chtělo opravdu brečet, začínala jsem znovu cítit úzkost, ale ne, přece to teď nevzdám. A taky nevzdala. ?

Pořád jsem byla odhodlaná vydat se na cestu za svobodným životem. 

Začala jsem více pracovat na sobě, osobně se vzdělávat, učila jsem se z knih o podnikání od těch nejlepších a stále učím a hlavně jsem začala vše dělat JINAK a podle sebe. Volala jsem tak dlouho, až jsem měla narvaný diář k prasknutí a když mi nějaká schůzka odpadla, tak jsem si toho ani nevšimla.

Začínala jsem poznávat úžasné lidi a práce mě začala bavit a to se mě drží až dodnes. Můžu říci, že ty pády byly bolestivé a nepříjemné, ale je jen na nás, co se s tím rozhodneme udělat. Dnes už si na nic z toho nevzpomenu, už mám nové, lepší vzpomínky.

Tenkrát jsem vůbec netušila, jak mi to půjde, diď mi bylo devatenáct, vypadala jsem šíleně, nevěděla jsem z čeho splatím dluh u rodičů, ani jsem v té době nevěřila, že budu vydělávat jenom půlku z toho co dnes, jediné co mi stačilo k překonání sama sebe, byla obrovská touha a chuť změnit celý můj život a něco vybudovat. A o tom by se mi v zaměstnání ani nesnilo, kdybych to tenkrát vzdala a našla si tu dobrou práci, kterou mi radili rodiče.

Nasbírala jsem v té době spoustu hodnotného know-how o podnikání v obchodě, o financích, především díky zkušenostem jako finanční poradkyně. Za tu dobu jsem se naučila hodně o tom, co funguje a jak správě poskytovat službu (nejen) finančního poradenství. Vše co jsem se naučila si nenechávám pro sebe, můžete z toho čerpat i vy.  

Nezapomeňte, že žijeme jen jednou a proto si začněte plnit své sny ještě dnes. 

 Zde můžete čerpat z mého know-how a učit se tak z mých zkušeností: 

Jako finanční poradce pomáhám svým klientům, aby se ve finanční džungli neztratili

Jako podnikatelka dávám příležitost lidem, kteří jsou odhodlaní jít do AKCE a pomáhám jim najít tu správnou cestu pro splnění jejich snů a to prostřednictvím mého on-line kurzu, který se právě připravuje. Více o on-line kurzu >>

Skrze můj kurz, který také připravuji, budu učit, jak jednoduše nastavit Facebook, aby vám pravidelně přiváděl nové klienty

Přes moje weby, Facebook a projekty, videa a další obsah ZDARMA sdílím další hodnotné informace, inspiraci a motivaci k tomu, aby i vy jste se odhodlali žít život podle svých snů. 

Expertka na finance

Pokud je pro vás pojem finanční poradenství nový anebo přemýšlíte, zda je finanční poradenství pro vás vhodné, stáhněte si ZDARMA můj ebook – Jak poznám, jestli potřebuji finančního poradce? Aneb jak vlastně funguje finanční plánování.

A pokud právě chcete vyřešit financování bydlení a přitom klidně spát nebo raději chcete vědět zda vaše pojištění je opravdu pojištění a nebo nevíte, zda je dobré se zbavit starého dluhu a refinancovat jej, tak pro vás bude ideální finanční poradenství.

Dnes spolupracuji s více než 400 klienty, kteří mají mají své peníze pod mojí kontrolou. 

Autorka eKnihy 

Když jsem začala psát tuto knihu, kolegyně Lucka se mě zeptala: „Nebojíš se, že přijdeš o práci, když všem ukážeš tvoje postupy, aby si mohli finance řešit sami?“ Odpověděla jsem, že nebojím. Tento eBook jsem vytvořila na míru těm, kterým bych jako finanční poradce nedokázala uskutečnit osobní konzultaci. Ať už z kapacitních důvodů, nebo kvůli velké vzdálenosti. 

A tak jsem přišla s tímto řešením, které může jednoduše nasměrovat tisíce a tisíce lidí, rodin, podnikatelů a také mladých párů. Přeji si, aby vám všechny tyto informace převrátily finance naruby. Samozřejmě v pozitivním slova smyslu.

Autorka online kurzu (nejen) pro nové finanční poradce

Co musí člověk udělat pro to, aby mohl také podnikat ve financích anebo začal vůbec podnikat? Překonat počáteční strach, ignorovat okolí a věřit v sebe. Pro hodně lidí to je nemyslitelná představa, že vůbec začnou podnikat… 

Já jsem ušla obrovský kus cesty za svým spokojeným životem a stálo mě to spoustu pokusů a omylů, energie, hledání cest, způsobů a studování nejrůznějších materiálů, článků a knih a teď mám systém, který skvěle funguje. Prošlapala jsem vám cestu ? a dnes připravuji on-line kurz pro nové finanční poradce, kde vás povedu krok za krokem až k cíli.

Ráda Vás přivítám v mém světě. 

Přihlásit se do kurzu můžete tady >>

Autorka online kurzu Jak získávat nové zákazníky přes Facebook

Přestává vás bavit pořád někoho uhánět přes telefon a nebo vás to vůbec nezačalo bavit? Dnes vím co funguje pro to, aby si klienti domlouvali s vámi schůzky úplně sami a ještě si je i potvrzovali a to úplně sami. ?

Více o kurzu najdete tady >>

Stáhněte si eBook zdarma a získejte nový pohled na finanční plánování a naučte se, jak na to. ?