Představte si jaké by bylo mít jednoduchý návod, který vám pomůže krok za krokem nastavit vaše online podnikání ve financích, díky kterému vzbudíte v lidech důvěru ve vaši službu a oni se tak sami chtěli stát vašimi klienty nebo spolupracovníky? 

 

Jaroslava Vyklická

Drahý poradče,

jak by se vám líbilo mít konkrétní postupy, návody, nástroje a strategii, která vás v konkurenci 153.500 pojišťovacích zprostředkovatelů a 26.000 vázaných zástupců na českém trhu odliší, a co takhle mít všechno přehledně na jednom místě, abyste si skrátili cestu za úspěchem a vytvořili si automat na získávání nových klientů nebo spolupracovníků, tak potom pozorně čtěte dál, protože už za chvilku vám odhalím, jak takový program můžete mít.

Víte, za poslední 2 roky jsem toho vyzkoušela a naučila se opravdu hodně.

Díky různým seminářům, kurzům, knihám a eBookům, nad kterými jsem strávila hodiny a hodiny času, jsem si za tyto 2 roky vytvořila podnikání a život, o kterém se mi ani nesnilo. Díky správným nástrojům získávám 24 hodin denně nové potencionální klienty a to bez mé fyzické aktivity, vydělávám dvakrát více a mám třikrát více volného času, ve kterém se věnuji novým programům, mým koníčkům a cestování.

Všimla jsem si, že jen pár finačních poradců proniklo do světa internetu a sociálních sítích a začalo své služby nabízet online a tím získávat klienty zatím z nevyužitých zdrojů.

Řekla jsem si, že teď je čas sdílet mé zkušenosti a rady s ostatními finančními poradci. V úplně novém tréninkovém programu vás naučím, s čím je důležité začít, jak vytvořit lákavý obsah a sdílet ho s celým světem, co funguje na Facebooku, jak vybudovat svou značku online a stát se uznávaným finančním poradcem, se kterým si klienti nebo spolupracovníci sami domlouvají schůzky.

Většina finančních poradců nedosáhnou úspěšného online podnikání a nedokážou správně využít příležitostí, které dnešní moderní doba přináší kvůli TŘEM hlavním důvodům.

Prvním je nedostatek správných nástrojů. Většina finančních poradců nemá ty správné nástroje, techniky, postupy, metody a hlavně strategie, které jsou potřebné, aby si vytvořili funkční online podnikání, které jim usnadní život a bude automaticky přivádet nové klienty a spolupracovníky.

Druhým důvodem je, že nemají čas nebo si to aspoň myslí.

Ale ještě je tu třetí důvod.

Třetí důvod je nejzávažnějším důvodem, proč finanční poradci už dávno nepodnikají online.

Většina finančních poradců, které má okolo sebe, se stále snaží zdokonalovat a školit na staré prodejní techniky, které už tu jsou dvacet nebo třicet let. Ale doba už je jiná, už se dávno změnila a ti, co si to uvědomují a chtějí se posouvat dopředu a jít s dobou se nemají od koho učit v našem oboru. Nebo víte o někom?

Jen si představte, jak rychle byste mohli své podnikání posouvat dopředu, dosahovat výsledků, po kterých toužíte, pokud vás lidé najdou i v online světě.

Navíc budete mít jednu obrovskou výhodu, oproti těm, kteří to pochopí později nebo je k tomu moderní doba donutí. Dřív nebo později budou všichni finanční poradci online. Ale VY už budete level výše, krok před konkurencí a možná i od vás se budou učit, jak na to.

Dnešní online svět je pole neorané mezi finančními poradci. Ano, najdete zde spoustu poradenských společností, ale řekněme si upřímně, s kým lidé chtějí více spolupracovat? Představte si, že jste podnikatel a potřebujte vyřídit hypotéku, ale ve vaší bance vám řekli, že nemáte dostatečný příjem. Začnete tedy hledat na internetu, odkazy na banky vás nezajímají, protože už dopředu víte, že se tam nic nedozvíte.

Po chvíli se dostanete na webové stránky nějaké poradenské společnosti, kde najdete jen spousty textu o tom, jak se o vás pěkně postarají, zhodnotí kompletně všechny vaše finance, však to znáte. A pak natrefíte na článek, kde vám nějaký finanční poradce, třeba pan Novák, přesně poradí, co máte dělat, jaké fígle použít a kam máte přesně jít. Bingo! Na koho se obrátíte? S kým budete chtít řešit svůj problém, tj. jak získat hypotéku? S někým, kdo vám ukázal, že tomu rozumí nebo s někým kdo má na webových stránkách jen plno marketingových keců?

Využijte příležitosti, která tu už brzy být nemusí a buďte mezi prvními finančními poradci, kteří si vytvoří své stále publikum, pravidelné odběratele, klienty a fanoušky. Pro ty, co přijdou po vás, to bude težší a težší…

Budete jen další z tisíce, nebo jeden z tisíce?

 Za poslední 2 roky jsem se toho naučila opravdu hodně o online podnikání, o komunikaci s lidmi na Facebooku, jak těchto nástrojů správně využívat pro své podnikání, jak opravdu lidem pomáhat a mít z toho ohromnou radost. 

Podnikám nejen offline, ale hlavně online, baví mě sdílet s lidmi vše, co jsem se naučila, co vím, co znám. Naučila jsem se toho tolik, mám toho tolik co dát a říct a díky internetu oslovuji denně stovky lidí.

Před 2 lety jsem vydělávala moc pěkné peníze, ale cítila jsem se mizerně, neměla jsem žádný volný čas, o klidné dovolené jsem si mohla nechat jen zdát a byla jsem na dobré cestě upracovat se k smrti. Dnes si užívám opravdové svobody a života, mám spoustu času na své koníčky, cestování bez notebooku a kdykoliv. A to všechno jen díky tomu, že jsem začala podnikat i online.

Přestala jsem úplně telefonovat na doporučení, vlastně si už ani nevybírám kontakty na schůzkách, tím mi odpadli školení na toto téma a na zvládání námitek, protože už žádné nemám, svou práci jsem maximálně zjednodušila a klientské práci se věnuji 3-5 hodin denně, schůzky živě mám pouze jeden den v týdnu, emaily otevírám a řeším jen 1 hodinu jednou za 2 dny a generuji extra příjem.

Kdyby mi někdo před dvěma lety řekl, že zdvojnásobím své příjmy a zároveň budu mít dvakrát víc volného času, tak bych se mu vysmála. A přesně to se stalo! 

Teď bych se ráda o své zkušenosti a nástroje podělila i s vámi.

Představuji vám úplně NOVÝ kurz pro finanční poradce:

Jak být úspěšným finančním poradcem ve 21. století

Online kurz Jak se stát úspěšným finančním poradcem ve 21. století je sedmitýdenní program, který má jeden cíl.

Kromě toho, že v něm získáte všechny potřebné informace, správné nástroje, techniky, postupy, metody a strategie, abyste si vytvořili funkční podnikání v online světě.

Jeho hlavní úlohou je vám dát přehledný a srozumitelný návod, který vám pomůže aplikovat všechny tyto nástroje do praxe a pomůže vám dosáhnout vašich cílů během dvou měsíců.

Tento kurz jsem vytvořila pro finanční poradce, kteří chápou, že vzájemná pomoc, podpora, inspirace a sdílení zkušeností nás může všechny obohatit a posouvat raketově dopředu. Všichni finanční poradci, kteří to myslí v tomto oboru vážně, si mají navzájem co dát a nemusí spolu bojovat nebo se přetahovat z jedné společnosti do druhé, může to být obrovský zlom ve vašem podnikání a životě.

Tento kurz není ani náhodou pro „pokažené“ finanční poradce nebo pro ty, kteří chtějí jen rychle zbohatnout na svých klientech. Zbytečně byste za tento kurz vyhodily peníze, v tomhle vám kurz nepomůže. A i kdybyste jím prošli a vše si podle návodu nastavili, tak vám to nikdy nebude fungovat, nikdy si takovou prací nezískáte důvěru a náklonost lidí a bez toho se nikdo nestane vaším klientem.

Je pro finanční poradce, kteří se chtějí posouvat dopředu a uvědomují si, že staré prodejní techniky jim v tom nepomůžou.

 

Než kliknete na tlačítko, tak si pojďte přečíst, jak vlastně online kurz funguje:

Jedná se o 7 týdenní vzdělávací program, do kterého se otevřou brány 13.3.2017. V tento den obdržíte přístupové údaje do členské sekce, ve které budu postupně uvolňovat jednotlivé kroky a úkoly. Velmi srozumitelně vám vysvětlím teorii každého kroku, buď ve formě videí nebo ve formě textů, v případech, kdy je potřeba něco názorně ukázat a vás povedu krok za krokem na obrazovce monitoru. Ke každému úkolu budete mít připravený pracovní sešit, můžete si ho i vytisknout, zapisovat si do něj, podtrhávat a uchovávat si je pro své potřeby.

Vše budete mít přehledně a čtivě uspořádané, takže se můžete k jednotlivým tématům a praktickým cvičením pohodlně a v klidu vracet. Stačí vám jen počítač a připojení k internetu.

Velkou výhodou online kurzu je, že vám nic neunikne. Přístupy do členské sekce vám zůstanou napořád, a vy tak můžete jednotlivá témata procházet kdykoli s respektem ke svému času a aktuálním možnostem. A navíc se můžete jednotlivým krokům kurzu věnovat ať jste kdekoli – v pohodlí domova, v kanceláři, na cestách nebo můžete zmizet někam na chalupu. 

Vše je uděláno s respektem na váš čas, dostanete důležité informace v přehledné a jasné formě a následně vždy uděláte potřebné kroky, které jsou nastaveny tak, že Vám zaberou 15– 60 minut denně.

Čeká nás 7 týdnů a v každém z nich najdete:

  • Úvodní video s teoretickým základem pro danou oblast.
  • Praktické návody i úkoly k tématu, které získáte buď ve formě videa nebo textu, a další užitečné rady na cestu. Jednotlivé kroky budete dostávat postupně a máte tak každý den prostor se tomu 15 až 60 minut věnovat a krok za krokem se přibližovat k cíli, vašemu novému podnikání ve financích.
  • Ranní email s informací o otevření dalšího kroku a úkolu.
  • Bonusové videa.

A k tomu ještě navíc:

  • Přístup do uzavřené facebookové skupiny, kde budete moci bezpečně a bez obav sdílet vaše myšlenky, zkušenosti, nápady, pokroky či strachy sdílet s ostatními v kurzu.
  • Moji každodenní podporu ve facebookové skupině, kde vás budu na vaší cestě podporovat, budu odpovídat na vaše dotazy a sdílet své osobní zkušenosti.

Takhle vypadá následujících 8 týdnů v kurzu:

Týden #1: Plánování vašeho příjmu a cílů

První týden bude o vás, první věc, kterou uděláme je, že zjistíme kolik chcete vydělat za měsíc a kolik času tomu chcete věnovat. Najdeme mezery a chyby, které dnes ve vašem podnikání zbytečně děláte a mrháte tím vaším časem. Stanovíte si cíle, kterých chcete díky online podnikání dosáhnout a vytvoříme váš expertní autentický příběh. Co to je? Dozvíte se uvnitř programu.

 

 

Týden #2: Identifikace vašich nejlepších potencionálních klientů a vzbuzení důvěry

Druhý týden si vytvoříte profily vašich nejlepších potencionálních klientů, kterým můžete pomoci. Začneme tvořit obsah a zaměříme se na vzbuzení důvěry. Protože lidé začnou využívat vaší služby, až budou mít důvěru v tom, že zrovna vy jim dokážete pomoci.

 

 

Týden #3: Webové stránky

Jedna z prvních a zásadních věcí, které potřebujete pro online podnikání mít, jsou webové stránky. Webové stránky už dnes samy o sobě nestačí. Je potřeba udělat něco víc… A na to se zaměříme už ve třetím týdnu.

 

 

Týden #4: Získávání potencionálních klientů a databáze

Máte připravené webové stránky a máte jasno v tom, jaké chcete mít klienty, tak ve čtvrtém týdnu vytvoříme magnet, abyste mohli získávat klienty, kteří sami chtějí a potřebují vaše služby.

 

 

Týden #5: Facebook

Podíváme se na základy online marketingu skrze Facebook, upravíme váš osobní profil a založíte si svou fanpage. Naučíte se vytvářet jednoduše a rychle vlastní příspěvky a jak přivádět návštěvníky na váš web.

 

 

Týden #6: Jak pečovat o své klienty

V sedmém týdnu vytvoříme systém, který zákazníka nenechá na pochybách, jestli si vybral správně a že je u vás v nejlepších rukou. Systém, díky kterému vás bude klient doporučovat svým známým a opakovaně využívat vašich služeb.

 

 

Týden #7: Extra příjmy

V závěrečném osmém týdnu sestavíme váš stroj, který bude generovat extra příjem. Vytvoříme tento stroj a spustíme reklamy, které přitáhnou potencionální klinty na vaši stránku s neodolatelnou nabídkou.

 

 

Jakou hodnotu má pro vás srozumitelný návod, který vám pomůže využívat všech výhod, které online podnikání přináší a výrazně vám zkrátí cestu za úspěchem?

Poslouchejte, pokud byste chtěli všechny strategie, nápady, možnosti, tipy zkoušet sami, stálo by vás to okolo 70 000 Kč, které byste museli investovat do knih, eBooků, kurzů a různých seminářů. A to jsem si netroufla ani vyčíslit čas, který byste nad vzděláváním strávili.

Tolik jsem zhruba já za poslední 2 roky zaplatila za všechny informace, které dnes najdete v kurzu.

Ale vy mi tolik platit nemusíte. 

Nyní si můžete kurz objednat za 8 990 Kč.

Přesně tak – jen za 8 990 Kč! 

A to není všechno, mám pro váš ještě dárek.

 

SPECIÁLNÍ BONUS #ZADARMO: 

VIDEO: Jak zmizet z kanceláře, aniž by si toho někdo všiml.

Ve videu vám prozradím, jak pracuji s mojí asistentkou, co je jejím úkolem, co mi připravuje, o co se stará, jaké aplikace používáme, proč je v jiném městě než já, i to, jak je ohodnocená, prostě vše. Dlouho jsme tento systém ladili a vychytávali chyby, zabralo nám to spoustu času, ale dnes fungujeme perfektně a až letos zmizím na měsíc, tak věřím, že si toho nikdo ani nevšimne (krom přátel na Facebooku) ?

 

Samotný online kurz startuje 10. července 2017. A i když teď máte třeba ještě čas, než se brány kurzu zavřou, z vlastní zkušenosti ale vím, že některé věci je dobré dělat hned, když člověk cítí, že to je to pravé. Protože později se dostaví „zdravý rozum“ se svými strachy a obavami, který nás umí odradit od plnění si vlastních snů a překračování nových výzev. A tak se často z „později“ stává „nikdy“. 

 

 

A pokud stejně ještě váháte, jestli je tento kurz pro vás?

Všude máte zákury, proto ji máte i ode mě.

Takže pokud se rozhodnete, že si kurz koupíte a on nesplní vaše očekávání, žádný problém, máte ode mě 30 denní garanci vrácení peněz od momentu startu kurzu, tedy až do 11.dubna 2017. Stačí mi napsat email a já vám vrátím všechny vaše peníze. Bez žádných zbytečných otázek.

 

Zní to férově?

Pro vás to znamená, že není možné, abyte udělali chybu nebo nebyli nespokojení, protože pokud budete nespokojení, vrátím vám peníze zpět.

Budete ochromení z toho, co všechno se dá za necelé 2 měsíce stihnout. 

Jen si představte, že svého cíle dosáhnete už za dva měsíce, mnohem rychleji než já.

Jen si představte, že dvojnásobně až trojnásobně zvýšíte svůj příjem nebo získáte spoustu volného času anebo obojí.

Existuje důvod, proč byste do toho neměli jít? 

A co máte udělat teď? 

Rozhodněte se a vstupte do online světa. Přestaňte o tom všem jenom číst, přemýšlet a představovat si, jaké by to asi bylo.

Pokud cítítě, že tohle může být pro vás, neodkládejte své rozhodní až na pak. Objednejte si kurz co nejdříve, dokud je to čersvé ve vaší mysli.

Klikněte na tlačítko Vstoupit do online kurzu a vyplňte pečlivě objednávku.