Objednávka hypotéky

Objednávka návrhu financování nebo vyřízení financování vlastního bydlení od Jaroslavy Popelky

Ano

Objednávám si návrh financování nebo vyřízení financování vlasntího bydlení u Jaroslavy Popelky za cenu 0 Kč.

Ano

Vím, že po vyplnění objednávky mi přijde e-mail, kde budu muset doplnit informace pro vytvoření návrhu financování. 

Ano

Vím, že vyřizování je pro mě nezávazné a kdykoliv v průběhu můžu odstoupit bez udání důvodu. Závazný je pro mě až podpis úvěrové smlouvy v prostorách banky. 

 

Nic neriskujete: Platí pro vás záruka spkojenosti. Kdybyste kdykoliv v průběhu vyřizování zjistili, že spolupráce nefunguje, můžete ji ukončit bez udání důvodu a požádat o finanční odškodnění ve výši 5.000 Kč.

 

 

Vyplňte pečlivě své údaje do objednávky:

 

 

Milá slečno Vyklická 
Velice rádi bychom Vám s manželem chtěli poděkovat za to, že jste nám pomohla uskutečnit náš velký životní sen… A to, bydlet, pro nás v nejkrásnějším domě – ve srubu. Nebýt Vás, nikdy bychom toho nedosáhli. S Vaším milým a nuvěřitelně flexibilním přístupem, šlo všechno jako po másle. Nevíme, jak dostatečně nejlépe Vám poděkovat. Neskutečně moc se těšíme, až si v našem srubu zapálíme v krbu a budeme si vychutnávat tu vůni a hlavně si užívat toho krásného pocitu, že jsme doma ve svém… A to díky Vám 
Děkujeme a až bude hotovo, rádi Vas u nás přivítáme, třeba na kafe 
Je vidět, že Vás práce hodně baví a že jste ochotná pro klienty udělat maximum. Ať jich máte co nejvíce, a spokojených, tak jako jsme byli my.

Gebauerovi

Dolní Jablonná

Máte ještě otázku?

Máte ještě otázku?

Neváhejte mi napsat na: 

jarka@zatracenedobrerady.cz

© 2018 Zatraceně dobré rady