Objednávka podílových fondů

Objednávka smlouvy podílových fondů od Jaroslavy Vyklické 

Chcete začít investovat peníze pro své děti? 

Nebo … 

Prostě chcete zhodnotit vaše peníze? 

 

 

Stačí vyplnit objednávkový formulář níže. Pečivě si zkontrolujte svůj email. Po vyplění formuláře vám přijde na email investiční dotazník a další informace ohledně uzavření smlouvy o podílových fondech. 

 

Vyplňte pečlivě své údaje do objednávky:

 

 

Jaroslava Vyklická

Jaroslava Vyklická

Finance se staly mou vášní až posedlostí. Podnikám na finančním trhu od roku 2008 a mám za sebou řadu spokojených klientů po celé republice a i v zahraničí. 

 

Na Jarku jsem přišel přes Google na její blog, kde popisovala situaci a zodpovídala na mé otázky. Podobně jako u ostatních jsem tedy přes její kontaktní formulář poslal jednoduchý dotaz na aktuální hypoteční úroky. Následná diskuze vyústila v rozhodnutí využít jejích služeb. Bavil jsem se s několika finančními specialisty, ale nikdo z nich neměl Jarčino profesionální jednání, no-bullshit styl jednání, přímé zodpovídání mých všetečných dotazů a ochotu mě jako svého klienta vzdělávat v oblasti hypoték, což jsem velmi uvítal.

Spolupráce tedy vyústila v získání hypotéky, kterou pro nás Jarka vybojovala i přes nepřízeň banky (podrobnosti případně přes zprávy). Po předpokládaném získání její provize, kde většina poradců končí své služby a záhadně přestane odpovídat na emaily a telefonáty, Jarka naopak dále pokračovala v aktivní spolupráci při řešení právních a metodických otázek (kam jaké dokumenty donést atd.).

S Jarkou jsme velmi spokojeni a musím vyjádřit pocit, že jsme s ní v dobrých rukou. Pro všechny budoucí finančně-investiční záležitosti bude naší první zastávkou. Mohu ji plně doporučit všem ostatním.

David Rektorys

Senior Project Manager O2, Praha, www.rektorys.com

Máte ještě otázku?

Máte ještě otázku?

Neváhejte mi napsat na: 

jarka@zatracenedobrerady.cz