Chcete VLASTNÍ BYDLENÍ, ale nevíte, kolik vám banka půjčí? Anebo se bojíte, že se rozhodnete pro ŠPATNOU HYPOTÉKU?

Nebo… 

Už jste otrávení z toho, jak každou chvílí přijde NOVÝ POJIŠŤOVÁK anebo rádoby FINANČNÍ PORADCE a doporučí vám ZMĚNIT SMLOUVY

anebo jen…

Chcete MÍT POŘÁDEK ve svých SMLOUVÁCH, ale nemáte na to DOSTATEK ČASU?

Lámete si hlavu s tím, zda se vyplatí REFINANCOVAT stávající úvěr? 

Chcete se zbavit NEVÝHODNÉHO PŘEKLENOVACÍHO ÚVĚRU ze stavebního spoření, ale spořitelna vám ODMÍTLA VYČÍSLIT DLUH? 

Chcete mít jistotu, že když se něco stane, tak pojišťovna vám ZAPLATÍ TO CO MÁ? 

Mít své finance pevně pod kontrolou v dnešní době není volbou, ale PODMÍNKOU toho, abychom v životě uspěli.

Vím, jak jednoduchým způsobem můžete mít VYŘÍZENOU HYPOTÉKU, VYČÍSLENÍ PŘEKLENOVACÍHO ÚVĚRU, SPRÁVNĚ NASTAVENÉ SMLOUVY přesně tak, jak vy a vaše rodina potřebujete.

Zeptám se JINAK – Co kdybych vám s tímhle VŠÍM byla schopna pomoci? ?

Jmenuji se Jaroslava Vyklická a něco vám teď povím, dávejte dobrý pozor.

Mám sedmileté zkušenosti jako finanční poradkyně a dnes můžu říci, že jsem expertka na finance, vlastně jsem až blázen, do toho co dělám a chci vám ukázat, že i vy můžete mít své finance pod kontrolou.

Dobrá zpráva: Pomůžu vám, ať jste KDEKOLIV!

Vím, jak vytvořit FINANČNÍ PLÁN, díky kterému můžete VYDĚLAT (UŠETŘIT) 5000 Kč měsíčně. 

Když jsem se svým povoláním začínala, bylo pro mě velmi náročné. Byla jsem hodně mladá a sama jsem nechápala, jak správně pracovat s penězi. Ale moc jsem si přála, být profesionál v tomto těžkém a zároveň zajímavém oboru.

A tak jsem šla do akce a začala jsem s každým klientem hledat cesty a způsoby k tomu, jak správně poskládat jejich finance tak, aby vše do sebe zapadlo jako puzzle. Doslova jsem si s tím lámala hlavu?

Po několika letech jsem konečně pochopila jak JEDNODUCHÉ to je, zvládnout své finance. Znám důležité postupy a fígle, umím vymyslet mnoho strategií. 

Mám 7 let zkušeností, zkoumání, pokusů a neuvěřitelných hodin vzdělávání a chci vám vytvořit takový FINANČNÍ PLÁN, ze kterého si doslova sednete na zadek. ?

FINANČNÍ PORADENSTVÍ, ze kterého vznikne INDIVIDUÁLNÍ FINANČNÍ PLÁN NA MÍRU

Hezky si na to spolu sedneme, dáme si kávu nebo čaj a probereme všechno, co vás trápí. Ukážu vám nejrůznější fígle, jak se dá u nás na finančním trhu čarovat (to budete koukat!), můžeme probrat vaše finance kompletně, tak i pouze část, kterou dnes aktuálně potřebujete vyřešit. Zaměření záleží jen a jen na vás.

Jak to všechno probíhá?

OBJEDNÁVKA

Vyplníte a odešlete formulář dole na stránce, já se vám obratem ozvu, domluvíme se na konzultacích a vyjasníme si vaše cíle a očekávání.

OSOBNÍ ANALÝZA

Sejdeme se osobně nebo na Skypu a podíváme se na váš finanční rozpočet, nastavení vašich aktuálních smluv a jejich očekávání, probereme vaše cíle a přání anebo jen na to, co dnes konkrétně řešíte. Poznámka: Osobní setkání na první schůzce je možné kdekoli v rámci Jihlavy, Třebíče, Znojma, Brna – u vás doma nebo v kanceláři.

PŘÍPRAVA

Požádám vás o zaslání materiálů, které budou potřeba k vytvoření strategie a sestavení vašeho finančního plánu. A pak už se jen budu těšit na naše společné setkání.

FINANČNÍ PLÁN

Naše druhé setkání, vždy probíhá osobně. Představím vám váš jedinečný finanční plán a pokud se vám bude líbit, tak dáme dohromady veškerou administrativu. Poznámka: Osobní setkání probíhá nejlépe u vás doma, popřípadě v kavárně anebo můžu zkusit zajistit kancelář. Jen pro vaši představu, tak mám klienty v Břeclavi, Mikulově, Brně, Svitavách, Liberci, Praze, Jihlavě, Třebíči, Znojmě, Pardubicích, Jindřichově Hradci a Jeseníkách a se všemi se znám osobně.

Tím to NEKONČÍ, ale vše teprve ZAČÍNÁ…

DLOUHODOBÁ SPOLUPRÁCE

Uzavřeme rychle nové smlouvy a už se nikdy neuvidíme, tohle je hodně známý scénář. Naučím vás to JINAK ? Pro své klienty jsem parťák a to i když se zrovna daří anebo taky nedaří. Vždy se máte na koho obrátit – jsem tu!

PŘÍTEL NA TELEFONU

Stanu se vaším přítelem na telefonu a když si zrovna nebudete vědět rady, tak stačí jednoduše zavolat.

PŘÍTEL NA FACEBOOKU

Staneme se přátelé na facebooku a nejen, že spolu budeme sdílet své radostné chvíle, ale hlavě spolu můžeme zůstat v kontaktu a komunikovat i tady.

Co vám spolupráce se mnou

přinese?

Jistotu

Jako finanční poradce pracuji od roku 2009 a mám za sebou několik let praxe a hlavně přes 400 spokojených lidí a rodin, proto si můžete být jistotí, že příští měsíc neskončím.

Objektivitu

Provize u jednotlivých typů produktů mám vždy jednotné, díky tomu jsem objektivní a vždy vybírám společnost podle toho jak je vhodná pro vás.

Dlouhodobou spolupráci

Pro své klienty jsem celoživotní parťák a rádce v oblasti osobních financí. Pravidelně se potkáváme, komunikujeme a kontrolujeme, jestli vše funguje tak, jak má.

Kvalitu

Velice mi záleží na spokojenosti mých klientů. Každý rok je pro mě motivací se neustále zdokonalovat a hledat možné zlepšení. Garantuji 100% spokojenost.

Úsporu času

Už nebudete muset běhat po bankách či pojišťovnách, ale vše zvládnete z pohodlí vašeho domova. Už nebudete muset zbytečně vysedávat hodiny a hodiny u internetu.

Vzdělání

Sice jsem VŠ nedokončila, ale tu dnes nahrazuje moje sedmiletá praxe v oboru. A hlavně se dál vzdělávám a studuji v oblasti financí, takže vývoj trhu budu sledovat za vás.

Představte si, jak by byl život JEDNODUŠŠÍ, kdyby jste už nemuseli mít starosti o peníze…

 Představte si, jak trávíte čas se svou rodinou, užíváte si krásný den anebo jen tak relaxujete pod stromem a posloucháte ten klid… U nemusíte do práce, protože víte, že zatímco si užíváte život, tak peníze na vašem účtu SAMY PŘIBÝVAJÍ. Jaký máte pocit? 

Teď by mě opravdu zajímalo, co se vám honí hlavou.

Zkusím hádat. ?

To bude určitě drahé! Kolik mě to bude stát? 

Pro mnohé z Vás mám právě příjemnou zprávu. NIC? Žádné peníze mi platit nebudete. Mě platí finanční společnosti provizi za to, že jim přivedu nového klienta. 

Jediné, jak mi můžete „zaplatit“ je tak, že mi uděláte jako spokojený klient dobrou reklamu a to tím, že mě (nejen) doporučíte ve svém okolí, můžete také sdílet mé stránky Zatraceně dobré rady a nebo zajímavé příspěvky. Můžete mi poslat recenzi na mé služby, BLOG a nebo eBooky na mail jarka@zatracenedobrerady.cz. 

Už mám svého finančního poradce. Má to cenu ho měnit?

Pokud jste se svým finančním poradcem spokojeni, důvěřujete mu a víte, že se na něj můžete spolehnout, tak opravdu není důvod, proč ho měnit. 

Doporučuji změnu v případě, že Váš finanční poradce je nespolehlivý, nedodržuje své sliby a NEDŮVĚŘUJETE mu. Možná i to je ten důvod, proč jste dnes na mých stránkách. 

 

Pokud si stále nejste jisti, tak přece jen pro vás ještě něco mám…

100% GARANCE SPOKOJENOSTI

Pokud zjistíte, že jste udělali chybu a finanční plán už nechcete, nabízím vám garanci vrácení Vašich smluv do původního stavu, případné stornování uzavřených smluv do 14 dnů od podpisu a poskytnu kompenzaci nákladů s tím spojenou. Vše bez otázek a otravného vysvětlování. 

Vaše spokojenost je pro mě důležitá!

Jsem nadšená, že už více než 400 lidí a rodin využívá mých služeb a tady jsou reference některých z nich:

Zatraceně skvělá!!! ? Velká ochota, nasazení, bleskové jednání a milá sympatická osoba ? Nemám co dodat. Kdo cokoliv potřebujete ohledně financí určitě se na ni obraťte ?

Marek Roško

Armáda ČR

Jarka Vyklická je úžasná tím,že vše vyřeší a nic pro ní není nemožné.Vždy ochotně poradí,udělá si čas a má lidský přístup,nesnaží se člověku prodat cokoliv,ale hlavně mu poradí jaké rešení by pro něj bylo nejlepší a aby ho to finančně nezruinovalo. Není jen úžasná jako finanční poradkyně je i úžasná osoba a kamarádka.

Veronika Bučková

asistentka

Se slečnou Vyklickou řeším správu svých financí, zhodnocování úspor a různá pojištění od léta 2015. Za tu dobu mi dokázala, že umí pracovat lépe než mnoho jiných finančních poradců, se kterými jsem se v minulých 25 letech setkal. Porovnávám i sám se sebou, protože začátkem 90-tých let jsem byl v této oblasti také aktivní. Hlavní přidanou hodnotou pro mne je její precizní příprava podkladů i navrhovaných řešení, pečlivá administrativa, spolehlivost v termínech i kvalitě informací a především, pro mne kriticky důležitá rychlost a věcnost v komunikaci! Zejména v této poslední oblasti vyniká nad všechny její kolegy a konkurenty, se kterými jsem se v posledních letech setkal. Řešíme společně věci rychle a efektivně. Slečnu Jaroslavu vám mohu jen doporučit.

Ivo Hospůdka

Generální ředitel

O paní Vyklické jsme slýchávali hodně často od sestřenice, která její poradenství využívala. Pořád jsme si říkali, že až bude potřeba vyřizovat hypotéku, tak se na ni obrátíme. Až přišel ten čas, tak jsme neváhali a paní Jaroslavu kontaktovali. Reference od sestřenice se potvrdily, paní Jaroslava byla ochotná a vstřícná, pomohla nám s vyřízením hypotéky a i když tam byly komplikace, tak jsme s její pomocí všechno zvládli. Dokázala nám pomoct a poradit i s dalším investováním peněz, věděla vše o pojištění a řekla bych, že nám pomohla ušetřit dost peněz, které jsme platili zbytečně, díky jejímu všeobecnému přehledu o pojištění.

Dobrovolní

S naší milou finanční poradkyní Jaroslavou Vyklickou jsme začali spolupracovat před rokem a půl, v době, kdy jsme řešili úvěr na koupi domku. Jaroslavu nám doporučili přátelé, kterým se již delší dobu starala o finance, proto jsme na nic nečekali a oslovili ji. Slečna Jaroslava na nás udělala velmi dobrý dojem jak svými znalostmi, tak i bezprostředností a skvělým projevem. Její zásluhou jsme nakonec vyhlédnutý domek mohli koupit. Náš vzájemný vztah je velmi přátelský a Jaroslava je kdykoliv připravena zodpovědět naše otázky a pomoci nám. V dnešní době je to k nezaplacení a já si jejích služeb velmi vážím.

Dagmar Dvořáková

asistentka

Se slečnou Vyklickou jsem se seznámila zhruba před pěti lety ve svém nejtěžším období a to když jsem se rozváděla. Velice mi pomohla s majetkovým vyrovnáním a pořízením vlastního bydlení. Od té doby se můžu na slečnu Vyklickou ve všem spolehnout.Ušetřila nám nemalé finance. Kdykoliv cokoliv potřebuji, tak vždy ochotně pomůže a poradí. Vždy je velmi milá a profesionální. Všem co potřebují poradit v oblasti financí slečnu Vyklickou velice doporučuji.

Petra Hurdálková

Slečnu Vyklickou jsem již doporučila a pokud mohu, doporučím jí znovu. Oslovila jsem několik pracovníků z různých společností, ale nikdo mi nedokázal pomoci, až slečna Vyklická. Její profesionální a lidský přístup je takový, že si jí uložíte nejen do mobilu, ale i jako přítele. Tak to aspoň beru já. Pokud uvažujete o úvěru, pojistce, doporučují tuto profesionální Jarušku. Já osobně se s ní spojím po novém roce, budu potřebovat její radu.

Dana Strnadová

Vedoucí

Další reference mých klientů si můžete přečíst tady >>

Je to přesně to, co hledáte?

Vyplňte objednávkový formulář a já se vám obratem ozvu. 
Máte se na co těšit! ?

11 + 9 =

Jaroslava Vyklická

na telefonu: +420 722 922 977

nebo na e-mailu: jarka@zatracenedobrerady.cz

Stáhněte si eBook zdarma a získejte nový pohled na finanční plánování a naučte se, jak na to. ?