Stáhněte si jediný e-book ZDARMA, který vás naučí zacházet s penězi 💸 Stačí kliknout zde.

Víte, kolik peněz skutečně potřebujete ke štěstí? 

Pojďte to zjistit. Připravili jsme pro vás

 

Zatraceně dobré programy

 

Možná jste právě s hrůzou zjistili, že vám příjmy a výdaje úplně nevychází… Nezoufejte! Ve školách se tohle moc neučí a většinu z nás k tomu od malička nevedli. Jsme tu od toho, abychom to změnili, naučili vás se pravidelně věnovat svým penězům a předali vám tu nejlepší edukaci v oblasti osobních financí.

Začněte tady a posviťte si na své příjmy a výdaje

OD PRVNÍ TISÍCOVKY K MILIONU

E-book zdarma

Víte, že už teď disponujete částkou, kterou můžete postupně znásobit a vydělat tak svůj první milion? Stáhněte si zdarma kompletní návod, díky kterému se podíváte na své příjmy a výdaje z nového úhlu pohledu a objevíte peníze, které můžete začít ihned spořit, nebo jimi splatit své dluhy mnohem rychleji. Udělejte svůj první krok k finanční svobodě.

 

Cena: 0 Kč

Pokračujte sestavením jednoduchého a funkčního rozpočtu

POŘÁDEK VE FINANCÍCH

Unikátní program pro vedení finančního rozpočtu

Umět zkontrolovat výpis z běžného účtu je jen jednou z věcí, kterou potřebujete znát. Vědět ale, jak sestavit celý rozpočet, aby vycházel z vašich cílů, snů, ale zároveň také vašich možností a aktuální finanční situace, je už věc druhá. Naučte se tvořit finanční rezervu, nachystejte si plán, jak splatit své dluhy a vypěstujte si návyk na spoření místo utrácení. Přesně s tím vším vám pomůže tento program.

 

Cena: 1499 Kč

Následně se naučte své peníze efektivně spravovat

EFEKTIVNÍ ROZPOČET

Navazující program pro pokročilé rozpočtáře

Chystaný program plynule navazuje na Pořádek ve financích a je pro pokročilé rozpočtáře, kteří už umí spořit, vytvořili si finanční rezervu a uvažují o investování, nebo už investují, ale vědí, že by svůj rozpočet mohli vést ještě více efektivně. Pokud vás program zajímá, přidejte se na waitlist a já vám dám vědět hned, jak bude hotový. 

A nyní je čas začít systematicky pracovat na majetku

BUDOVÁNÍ MAJETKU

Navazující program pro správu investic

Až se naučíte vést svůj rozpočet pravidelně a efektivně, stane se krásná věc, budete řešit problém, kam s přebytkem peněz. S celým týmem pro vás připravujeme navazující program, kde vás naučíme jak budovat majetek, sestavit a vyhodnocovat investiční cíle. Chcete o něm vědět více? Zapište se na wait list a já vám o něm řeknu jako prvním!

Hledáte spíš individuální přístup? Mám pro vás

FINANČNÍ KOUČINK S JARKOU

3 měsíce, které vám pomůžou udělat si ve financích pořádek

Individuální mentoringový a koučinkový program vám umožní dostat se ven z finančního chaosu, naučit se vést si rozpočet a získat kontrolu nad svými příjmy a výdaji. Krok za krokem vás budu osobně provázet k vašemu cíli: zbavíte se dluhů, naučíte se spořit, tvořit si finanční rezervu a investovat.