Děkuji za vaše svolení sdílet reference od vás, mých úžasných klientů. 

Vaše spokojenost a radost z mé práce je přesně to, co mě posouvá dopředu. Moc vám všem děkuji za energii, kterou mi svými zpětnými vazbami, emaily a zprávami na facebooku dáváte. Neuvěřitelně moc si toho vážím.

S naší milou finanční poradkyní Jaroslavou Popelkou jsme začali spolupracovat před rokem a půl, v době, kdy jsme řešili úvěr na koupi domku. Jaroslavu nám doporučili přátelé, kterým se již delší dobu starala o finance, proto jsme na nic nečekali a oslovili ji. Jaroslava na nás udělala velmi dobrý dojem jak svými znalostmi, tak i bezprostředností a skvělým projevem. Její zásluhou jsme nakonec vyhlédnutý domek mohli koupit. Náš vzájemný vztah je velmi přátelský a Jaroslava je kdykoliv připravena zodpovědět naše otázky a pomoci nám. V dnešní době je to k nezaplacení a já si jejích služeb velmi vážím.

Dagmar Dvořáková, Rokytnice nad Rokytnou

Zatraceně skvělá!!! ? Velká ochota, nasazení, bleskové jednání a milá sympatická osoba. Kdo cokoliv potřebujete ohledně financí určitě se na ni obraťte. ?
Marek Roško

Ostrava

Zrovna dnes mi Jarka úplně obrátila den k lepšímu! Jsme na úžasné cestě ke skvělé hypotéce na byt, bezvadné podmínky, rady, ochota, komunikace. Moc děkuji!
Silvie Ptáčková

Znojmo

S paní Popelkou řeším správu svých financí, zhodnocování úspor a různá pojištění od léta 2015. Za tu dobu mi dokázala, že umí pracovat lépe než mnoho jiných finančních poradců, se kterými jsem se v minulých 25 letech setkal. Porovnávám i sám se sebou, protože začátkem 90-tých let jsem byl v této oblasti také aktivní.

Hlavní přidanou hodnotou pro mne je její precizní příprava podkladů i navrhovaných řešení, pečlivá administrativa, spolehlivost v termínech i kvalitě informací a především, pro mne kriticky důležitá rychlost a věcnost v komunikaci! Zejména v této poslední oblasti vyniká nad všechny její kolegy a konkurenty, se kterými jsem se v posledních letech setkal. Řešíme společně věci rychle a efektivně. Paní Jaroslavu vám mohu jen doporučit.

Ivo Hospůdka, Třebíč

 

Banka, u které mám hypotéku, mi nabídla na nové fixační období úrokovou sazbu, se kterou jsem nebyl spokojen. Oslovil jsem paní Popelku s tím, zda by mi pomohla vyjednat nižší úrokovou sazbu. Ona souhlasila a poslala mi nabídku konkurenční banky, kde byla úroková sazba o 0,37% výhodnější, abych ji poslal do své stávající banky. Díky tomu moje stávající banka dorovnala tuto konkurenční nabídku a já tak mohl u ní zůstat. 

U paní Popelky si cením rychlé a příjemné komunikace. Okamžite pochopila mé potřeby a v krátkém čase mi pomohla. Díky ní teď měsíčně ušetřím několik stokorun. Místo časově náročného pobíhání mezi bankami a telefonní a mailové komunikace s jejich zástupci jsem vše díky ní vyřešil rychle a pohodlně. Pokud budete v podobné situaci jako já, určitě se nebojte paní Popelku oslovit. Mně pomohla.

Ludvík Střecha

Tímto chci prezentovat konkrétní zpětnou vazbu na poskytnuté služby paní Popelky, spojené s vyřízením hypotéky na nemovitost zatíženou exekucí. Díky Vám to bude pomalu rok co bydlíme v novém a velice si toho užíváme.

Tímto Vám chci ještě jednou poděkovat za zatraceně dobré rady a současně s tím i houževnatost prokázanou v rámci našeho společného boje s aktuální českou legislativou.

Jaromír Hašek

Kuřim

S Jarkou se známe už od vysoké, takže naše komunikace probíhala spise na kamarádské úrovni. Už ve skole bylo poznat, ze je to energická a milá osoba a to si přenesla i do své práce. Na všechny dotazy a požadavky reaguje okamžitě a vše jasně a srozumitelně vysvětlí. Naprostá spokojenost a jako finanční poradkyni můžu jenom doporučit ?
Libour Nekuda

Hevlín

Reakce na mé požadavky jsou téměř okamžité. Vše je vždy srozumitelně a s trpělivostí vysvětleno. Kdykoliv a s čímkoliv se na paní Popelku mohu obrátit a vždy se setkám s ochotou najít co nejlepší řešení. Výborná spolupráce, mohu jen doporučit. ?
Martina Černá

Třebíč

S paní Popelkou jsem se seznámila zhruba před pěti lety ve svém nejtěžším období a to když jsem se rozváděla. Velice mi pomohla s majetkovým vyrovnáním a pořízením vlastního bydlení. Od té doby se na ni můžu ve všem spolehnout.

Ušetřila nám nemalé finance. Kdykoliv cokoliv potřebuji, tak vždy ochotně pomůže a poradí. Vždy je velmi milá a profesionální. Všem co potřebují poradit v oblasti financí paní Popelku velice doporučuji.

 

Petra Hurdálková, Mohelno

Když jsme dostali kontakt na paní Popelku a to od osoby, která s ní dlouhodobě spolupracuje a je velice spokojená, tak jsme nepochybovali, že budeme v dobrých rukách. Snad jen možná, jak proběhne naše první setkání, jaký bude oboustranný první dojem a zda se bude snažit vyřešit naše požadavky se zájmem.

Vše, co slíbila, tak splnila a to ještě lépe, než jsme očekávali. Na její práci jde vidět, že se každému případu věnujete naplno a tráví na něm hromadu času. Až v neuvěřitelně krátký čas nám představila návrhy financování a i po našem schválení podmínek se ještě zabývala tím, jak vylepšit např. úrokovou sazbu a přišla s dalšími možnými výhodami.

Vše dělala s velkou zodpovědností a vždy všechno, na čem jsme se domluvili, platilo. Když se vyskytly jakékoliv problémy či nejasnosti, tak jste nám je skvěle a okamžitě pomohla vyřešit. Z naší strany bychom paní Popelku doporučili komukoliv, kdo potřebuje pomoc a sám se nevyzná v různých smlouvách, řešení jakéhokoliv pojištění, v oblasti realit a podobně.

Jsme moc rádi, že s ní můžeme spolupracovat. Jste našim velkým přínosem a i úsporou našeho drahocenného času. ?

Navrátilová a Černý

Třebíč

Paní Popelka je profesionál ve svém oboru. Vždy nám ochotně a rychle zodpověděla všechny naše otázky týkající se naší hypotéky. Vždy když jsme tápali, v pro nás neznámé sféře finančního trhu okamžitě nás uvedla do obrazu. Neznáme nikoho lepšího v tomto oboru. Velice ji tímto děkujeme.

Jaromír Dvoran, Dukovany

Paní Popelka se v oblasti financí velice dobře vyzná. Samotné schůzky s ní jsou radostí. Vždy výborně poradí, ráda a trpělivě vše vysvětlí. Na schůzkách panuje velice dobrá nálada a klid. V dané oblasti se vyznačuje odbornou znalostí, je velmi vstřícná, milá, ochotná. Jsem rád, že mohu právě s touto paní spolupracovat a probírat tuto složitou, díky ní, pro mne lépe pochopitelnou problematiku svých financí. Díky moc.

Jakub Zámečník

Znojmo

Všem moc doporučuji vždycky jsme moc spokojeni při řešení financí. Paní je velice ochotná a hodně milá a važím si rychlého jednání. Vždy nám se vším pomohla, neznám nikoho lepšího.

Monika Krábková

Znojmo

Se spoluprací s naší finanční poradkyní, paní Popelkou jsme spokojeni. Vyhovuje nám, že ji lze kontaktovat kdykoli a odpověď či rada je téměř na počkání. Namísto jiných firem, které člověka v dnešní době doslova bombardují telefonáty a nabídkami je v naší spolupráci vše úměrné a tudíž naprosto vyhovující!

Rodina Dvořáková, Horní Újezd

Jarku Popelku neznám dlouho, ale mám pocit, že ano.

Při refinancování hypotéky velmi ochotně, rychle, profesionálně a hlavně lidsky reagovala na mé požadavky, až jsem měla pocit, že to ani není možné. Nikdy předtím jsem nepotkala nikoho takového. Je úžasná, má cit pro finance a zároveň i pro lidi, což se většinou vylučuje. Milá komunikace, příjemný hlas, profesionalita a její maximální pracovní nasazení .. To vše je naše Popelka. Ušetřila mi spoustu času a peněz. Ještě jednou velké díky za zatraceně dobré rady. Všem doporučuji a ještě jednou mnohokrát děkuji.

Jana Kučerová, Brno

O paní Popelce jsme slýchávali hodně často od sestřenice, která její poradenství využívala. Pořád jsme si říkali, že až bude potřeba vyřizovat hypotéku, tak se na ni obrátíme. Až přišel ten čas, tak jsme neváhali a paní Jaroslavu kontaktovali.

Reference od sestřenice se potvrdily, paní Jaroslava byla ochotná a vstřícná, pomohla nám s vyřízením hypotéky a i když tam byli komplikace, tak jsme s její pomocí všechno zvládli. Dokázala nám pomoct a poradit i s dalším investováním peněz, věděla vše o pojištění a řekla bych, že nám pomohla ušetřit dost peněz, které jsme platili zbytečně, díky jejímu všeobecnému přehledu o pojištění.

Rodina Dobrovolná, Mohelno

Perfektní a hlavně profesionální přístup a nejvíce oceňuji to, že zvednu telefon zavolám a je vše vyřešeno a nemusím nikde běhat, což si myslím že tato služba v dnešním uspěchaném světě je k nezaplacení.
Tomáš Hejda

Horní Újezd

Nikoho lepšího na vyřízení naší hypotéky jsme si nemohli najít. ? I přes všemožné překážky, Jarka vždycky našla řešení, jak se dopracovat k úspěšnému konci. Prostě nejlepší poradkyně. ?
Rodina Bílkova

Znojmo

Nejlepší finanční poradkyně. Velice nám pomohla ohledně financí. Je spolehlivá a moc příjemná, vždy nám vyšla vstříc a našla nejlepší řešení. Nevím kde by jsme skončili kdyby jsme se s paní Popelkou nesetkali. Už teď se těším na další spolupráci až budeme vyřizovat hypotéku. ?
Zdeněk Krábek

Znojmo

Díky paní Pepelce jsme si mohli splnit náš sen a mohli jsme si pořídit domeček dle naších představ. Velice chválím profesionální jednání a časovou flexibilitu. Klobouk dolu paní Popelka, takový přehled ve finanční branží jako máte vy, jsem ještě nezažil.
Oleksandr Chichak

Třebíč

Nejúžasnější poradkyně, díky které můžu bydlet v bytě, který jsem si vybrala a koupila vysněné auto, ačkoliv jsem si myslela, že je to nemožné zařídit. ?

Je to úžasná kouzelnice, kterou můžu jen vřele doporučit. ? A ke všemu vše zařídí super rychle a dává do toho srdce, což buďme upřímní, už dnes normální není. Děkuji ti moc za vše, jsem tvým dlužníkem :*

Slova nestačí na to, abych mohla popsat jak si skvělá a co si pro mě udělala. Merciee za to že jsi. ?

Michaela Osyková, Znojmo

Jarka je úžasná tím, že vše vyřeší a nic pro ní není nemožné. Vždy ochotně poradí, udělá si čas a má lidský přístup, nesnaží se člověku prodat cokoliv, ale hlavně mu poradí jaké rešení by pro něj bylo nejlepší a aby ho to finančně nezrujnovalo. Neni jen užasná jako finanční poradkyně je i užasná osoba a kamarádka.

Veronika Bučková, Nedvědice

Paní Popelka je naší finanční poradkyní již několik let. Vždy když potřebujeme její služby je ochotná nám vyhovět v nejbližším termínu. Nabídne nám více variant a pomůže najít tu nejlepší. S jejími službami jsme nadmíru spokojeni. Vřele doporučujeme.

Rodina Hlavsová, Praha

Ještě se s vámi podělím o pár dárků, které jsem dostala od mých klientů a udělali mi tak neskutečně velkou radost. 

Děkuji za naši skvělou spolupráci.?

Dnes večer mě doma navštívili klienti, aby mi předali ještě posledních pár dokumentů k čerpání hypotéky a rovnou mi tu nechali dobroty (už jsem je musela před sebou schovat), krásný hrníček , čaj a kávu.
Chtěla bych umět popsat ten pocit, který mám vždy, když mi klienti ještě osobně poděkují za vše, co jsem pro ně udělala.  

Cítím vždy velkou radost a hrozně moc mě to namotivuje do další práce. Ale nejvíce cítím vděčnost, vděčnost za to, že díky nim můžu dělat práci, která mě až neuvěřitelně baví. Jsem tak ráda, že vás mám. Děkuji 
A také děkuji Ladě Vaváková za tento pěkný dárek, potěšili jste mě. 

Zatraceně dobrý dárek   
Nevěřila jsem vlastním očím, moje asistentka Lucie Kopuletá, mi dala originální a dokonalý vánoční dárek🎄 Lucinko moc ti děkuji  tohle se ti opravdu povedlo  
Klienti mi včera udělali opět velkou radost, prý ať se mi ta hypotéka lépe vyřizuje.  Přátelé tohle vínečko je opravdu výborné, doporučuji  Horní Dunajovice – Rytířovi. Děkuji 

Chcete se stát také mými klietny?

V posledních letech jsem se začala specializovat převážně na hypoteční úvěry, jejich proces vyřizování mě velice baví. Věřím, že zvládnu vyřešit i nemožné, jelikož mám už ohromné zkušenosti v této oblasti. Chcete pomoci s vyřízením hypotečního úvěru?