ONLINE KURZ

REFINANCOVÁNÍ HYPOTÉKY

 

Počet lekcí: 9

Obsahuje:

  • Videa k přehrání
  • Exkluzivní pomocné materiály
  • Případové studie
  • 100% garance spokojenosti

Co se v kurzu naučíte? 

Hypotečních bank, jejich produktů a možností je dnes všude plno. Člověk má pak strach udělat jakékoliv rozhodnutí. Čert aby se v tom vyznal. Proto jsem dala dohromady kurz ohledně refinancování hypotéky, který vám pomůže nejen s rozhodnutím, zda se vyplatí vaši hypotéku refinancovat, ale také s výběrem banky a vhodným načasováním.

Refinancování hypotéky nebylo nikdy lehčí.

Lekce 1 – CO JE REFINANCOVÁNÍ A JAK PROBÍHÁ

Dozvíte se co přesně znamená refinancování hypotéky, co je hlavním důvodem pro refinancování hypotéky a jak postupně probíhá.

Lekce 2 – PROČ REFINANCOVAT

Podíváme se na 4 důvody, které vedou k refinancování hypotéky.

Lekce 3 – VYPLATÍ SE REFINANCOVAT HYPOTÉKU

Kdy se vyplatí hypotéku refinancovat a kdy naopak nikoliv? Tohle je hlavním předmětem této lekce.

Lekce 4 – POPLATKY, POKUTY A PENÁLE

Pro rozhodování jestli refinancovat hypotéku nebo ne je nesmírně  důležité vědět kolik vás refinancování bude stát. Na to si v této lekci posvítíme.

Lekce 5 – NAVÝŠENÍ HYPOTÉKY

Nevychází finance? Potřebujete něco navíc? V této lekci se zaměříme na možnosti ohledně navýšení hypotéky a propočítáme kterou zvolit.

Lekce 6 – KDY ZAČÍT ŘEŠIT REFINANCOVÁNÍ

Počkat na termín fixace nebo řešit refinancování mimo fixaci? Po této lekci budete mít jasno, kdy se pustit do refinancování vaší hypotéky. 

Lekce 7 – DOKUMENTY POTŘEBNÉ K REFINANCOVÁNÍ

Udělám vám jasno ohledně papírování a usnadním vám to díky checklistu. 

Lekce 8 – PŘESNÝ POSTUP

Při vyřizování hypotéky a stejně tak při jejím refinancování je pro hladký průběh nejdůležitější vědět, co kdy přijde. 

Lekce 9 – JAK SE SPRÁVNĚ ROZHODNOUT

V závěru kurzu se zaměříme na finální rozhodnutí – jít do refinancování nebo ne. 

Pusťe si ukázkovou lekci zcela zdarma

Nevíte, jestli je pro vás online kurz tím pravým ořechovým? To chápu! Proto mám pro vás jednu lekci zcela zdarma. Pusťte si ji hned teď.

Co o kurzu říkají jeho absolventi? 

Kurz ohledně refinancování hypotéky mohu určitě doporučit. Již nějakou dobu jsme se s manželem rozhodovali, zda se do refinancování hypotéky pustit. I jako laik na financování jsem díky kurzu rychle a přehledně zjistila, zda je pro nás refinancování vhodné řešení a co vše to obnáší. Kurz mi otevřel oči a díky tomu se nám snížily měsíční splátky hypotéky. Děkuji!

Pavla Kabelková

Co v kurzu najdete 

VIDEA

Vše je připraveno a rozděleno do srozumitelných videí, které na sebe postupně navazují. Videa jsou kratší a přímo k věci, aby bylo možné danou lekci lépe vstřebat. 

i

POMOCNÝ MATERIÁL

Lekce mají připravený exkluzivní pomocný materiál, který vám pomůže každou část lehce zvládnout a dotáhnout refinancování hypotéky k vaší spokojenosti.

PŘÍPADOVÉ STUDIE

Podrobně jsme zpracovali a připravili typické případové studie. Veškeré výpočty, postupy a vychytávky jsou vysvětleny krok za krokem, se srozumitelným a přehledným komentářem.

Kdo vás kurzem provede? 

Jarka má 13 let praxe ve finančním poradenství a v posledních letech se specializuje především na hypoteční úvěry. Je zakladatelkou Zatraceně dobrých rad, kterými veřejnost vzdělává v oblasti financí.

Stovkám lidí jsem pomohla se získáním hypotéky a následným jednáním s bankami a rozhodováním ohledně nového fixního období nebo případnému refinancování. Teď ráda pomůžu s refinancováním i vám.

Cena kurzu je

399 Kč

Získáte ucelený online kurz refinancování hypotéky s bonusy ke stažení.