Stáhněte si jediný e-book ZDARMA, který vás naučí zacházet s penězi 💸 Stačí kliknout zde.

Převezměte kontrolu nad svými financemi

Ať už potřebujete uzavřít jen jednu smlouvu, nebo projít všechny sjednané finanční produkty, jestli jsou nastavené opravdu správně, jsme tu pro vás. Vyberte si, čím začneme.

Kontrola smluv zdarma

Kompletní kontrola smluv od všech institucí. Pomůžeme vám udělat jasno ve smlouvách, abyste je měli uzavřené podle vašich očekávání. Od životka, přes hypotéku až po důchodové spoření. Ať víte, za co skutečně platíte.

Hypoteční úvěr

Vyřízení hypotéky zdarma a online. Vyřídíme vám hypotéku jako žádný jiný poradce. Z velkého množství nabídek pro vás vybereme tu nejvýhodnějí možnost financování, abyste se mohli co nejdříve těšit z nového bydlení.

Životní pojištění

Sjednání životka zdarma a online. Životní pojištění je tu od toho, aby ochránilo váš příjem ve chvíli, kdy o něj z důvodu nemoci či úrazu přijdete. Pojištění uzavřeme efektivně, abyste při výpadku příjmů měli z čeho pokrýt své výdaje. Ne si ho platili pro nic za nic.

Pravidelné investice

Zprostředkování investic a spoření pro vaši budoucnost. Chcete zúročit své peníze, ale netušíte, do čeho se vám vyplatí investovat, abyste na tom neprodělali? Zprostředkujeme vám pravidelné investice za rozumné poplatky. Pro vás i vaše děti.

Konzultace financování investičních nemovitostí

Placená konzultace pro investory a podnikatele. Rozhodli jste pro koupi investiční nemovitosti a potřebujete poradit, jakým způsobem ji co nejvýhodněji financovat? Přijďte na konzultaci, kde probereme, zda můžete sáhnout po hypotéce, anebo už potřebujete podnikatelský úvěr. Součástí je i vypracovaný návrh financování.

Neživotní pojištění

Bohatá penze

Chcete ověřené tipy, které vám přinesou více peněz?

Přidejte se k 4500+ odběratelů a vystupte s námi ze začarovaného kruhu finančních nejistot. Pět minut čtení, jednou týdně, hodnota k nezaplacení.