Proč k dofinancování vlastních zdrojů k hypotečním úvěrům používám úvěr od Buřinky, a ne úvěr od jiné stavební spořitelny? V čem je tento úvěr jiný? Lepší?

Ten zásadní a podstatný rozdíl je, že i když nemáte naspořeno 40% z výše potřebného dluhu nebo nemáte založené stavební spoření, tak hned dostanete řádný úvěr, vůbec nemáte drahý překlenovací úvěr. Více o úvěru ze stavebního spoření a hlavně drahých překlenovacích úvěrech si můžete přečíst zde >>

Já tomu říkám, že to je hybrid mezi úvěry ze stavebního spoření. Prvních 6 let je zároveň s úvěrem vedeno stavební spoření, ale jen se udržuje za minimální poplatek, aby se splnili podmínky úvěru ze stavebního spoření, nicméně vše máte zahrnuto ve splátce, která je jedna a hned od první splátky snižujete dluh.

A navíc můžete získat až 800.000 Kč bez zajištění nemovitosti (jednotlivec max. 500.000 Kč), proto se dá u některých hypoték tímto úvěrem nahradit potřebných 20% vlastních zdrojů. A díky tomu, že se dá úvěr od Buřinky natáhnout až na 18 let, tak splátka není tak vysoká a po první fixaci u hypotéky můžete tento úvěr sloučit s hypotékou.

Jak koupit nemovitost bez vlastní hotovosti si můžete přečíst zde >>

Stáhněte si zdarma 18 zatraceně dobrých rad o hypotékách, které vám v bankách neřeknou. 

Úvěr od Buřinky doporučuji i na REKONSTRUKCI nemovitosti, pokud ji nechcete nebo nemůžete financovat hypotečním úvěrem. Peníze můžete načerpat na váš účet a doklady (faktury, účtenky) můžete doložit až v průběhu následujících 12ti měsíců nebo i 12 měsíců zpětně.

A úžasná je rychlost vyřízení. Až na pár výjimek je úvěr hotový raz dva, vaše údaje jen zadám do systému Buřinky a hned se dozvím, zda je úvěr schválení a okamžitě můžu tisknout smlouvy. Vše je otázka tak 15ti minut a je hotovo. 😉

Pokud budete chtít uzavřít úvěr od Buřinky nebo se poradit, jaký úvěr ve vaší situaci bude nejvhodnější, neváhejte mě kontaktovat, stačí KLIKNOUT ZDE.

 

Výhody:

 

  • nemusíte mít uzavřenou smlouvu o stavebním spoření
  • hned splácíte řádný úvěr, tj. každou splátkou se vám snižuje dluh
  • velice rychlé vyřízení
  • až 800.000 Kč bez zástavy
  • splatnost úvěru až 18 let
  • zaplacené úroky si můžete odečíst od základu daně
  • čerpání probíhá zálohově na váš účet nebo vám proplatí účtenky a faktury, které jste už zaplatili
  • poplatek za vyřízení je zahrnutý ve splátkách, neplatíte ho zvlášť

 

Stáhněte si zdarma 18 zatraceně dobrých rad o hypotékách, které vám v bankách neřeknou.