Stáhněte si jediný e-book ZDARMA, který vás naučí zacházet s penězi 💸 Stačí kliknout zde.

Srozumitelné vysvětlení a srovnání je u nás samozřejmost

Většina Čechů se nevyzná v doporučení ekonomických odborníků. Nerozumí možnostem, jak nakládat se svými financemi a chránit svůj majetek.

Náš tým je tu od toho, aby vám zatraceně dobře poradil a pomohl vám tak zajistit bohatý a naplněný život

Jaroslava Popelka

zakladatelka Zatraceně dobrých rad

Jsem finanční expertkou se specializací na hypoteční úvěry, lektorkou kurzů pro vedení smysluplného rodinného rozpočtu, podnikatelkou a majitelkou několika nájemních nemovitostí.

Během posledních třech let jsem nakoupila osm nájemních nemovitostí, které mi dnes generují pravidelný měsíční příjem ve výši průměrné mzdy. Dnes můžu věnovat čas rodině, cestovat a dělat to, co mě opravdu baví a naplňuje. A hlavně zažívat finanční svobodu

Ještě před pár lety tomu tak ale nebylo. Ve svých 25 letech jsem skončila s dluhem skoro půl milionu a pocitem, že dlužím snad všem. Nestíhala jsem splácet své dluhy, extrémní výdaje, natož aby mi zbylo na běžný život. 

A tady začala má cesta, kdy jsem převzala zodpovědnost nad svým životem a hlavně financemi a vybudovala vlastní systém, jak zacházet s penězi tak, abych měla dostatek na vše, co potřebuju… a ještě něco navíc 😉 

Dnes vám společně s mým týmem předáváme tento unikátní systém prostřednictvím obsahu zdarma, našich kurzů a konzultací a pomáháme vám tak tvořit zdravé finanční portfolio.

E-BOOK ZDARMA

Udělejte svůj první krok na cestě k finanční svobodě a zjistěte, jak z tisícovky vybudujete milion.

Youtube

Neznám žádného finančního poradce, který by s vámi upřímně nasdílel, jak se stará o své finance. Já před vámi nic netajím.

Konzultace

Plánujete nákup (další) nemovitosti na investici? Společně najdeme cestu, jak si navýšíte bonitu.

Takto vypadá dnes má finanční svoboda

Když jsem tohle během 6 let a BEZ NÁVODU zvládla z -500.000 Kč vybudovat já, dokážete to také. S našimi radami daleko rychleji.

26.000 Kč

Pravidelný měsíční příjem z nemovistostí.

30.000.000 Kč

Současná hodnota mého majetku.

13.000.000 Kč

Částka, kterou bych měla na účtu, kdybych vše prodala a splatila dluhy.

60.000 Kč

Průměrné výdaje naší čtyřčlenné domácnosti.

Tým Zatraceně dobrých rad

Náš tým zkušených poradců vám to spočítá. Aby vám rozpočet vyšel vždy kladně a vy v noci spali s klidným vědomím, že je o vaši rodinu dobře postaráno.

Chcete být součástí Zatraceně dobrých rad? Náš tým právě rozšiřujeme. Pokud milujete obor financí a pojišťovnictví, máte minimálně rok zkušeností a velké odhodlání stát se tím nejlepším poradcem široko daleko, ozvěte se nám na info@zatracenedobrerady.cz.

0 let
zkušeností v oboru financí, pojišťovnictví a investic
0
klientů, kteří si splnili sen o vlastním bydlení
0
klientů, kteří mají pořádek ve svých financích
0
ověřených bank a pojišťoven, se kterými spolupracujeme

Nikdo se nebude starat o vaše peníze tak jako vy sami

Převezměte zodpovědnost za peníze do vlastních rukou ještě dnes. Rádi vás provedeme.

Chcete ověřené tipy, které vám přinesou více peněz?

Přidejte se k 4500+ odběratelů a vystupte s námi ze začarovaného kruhu finančních nejistot. Pět minut čtení, jednou týdně, hodnota k nezaplacení.