Stáhněte si jediný e-book ZDARMA, který vás naučí zacházet s penězi 💸 Stačí kliknout zde.

Nejlepsi sporeni pro deti- Srovnani 5 nejznamejsich financnich produktu a rozdil celych 300 000 Kc

Nejlepší spoření pro děti: Srovnání 5 nejznámějších finančních produktů a rozdíl celých 300 000 Kč!

Nejvíce se očekává, že budou mít díky pravidelnému investování a nejméně v doplňkovém penzijním spoření, a to díky tomu, že nemohou vybrat v 18 letech celou část, ale pouze jednu třetinu, a to jen z vložených peněz. Finanční rozdíl mezi těmito produkty je neuvěřitelných 300 000 Kč. 

 

Fuuuu, to je něco! Co na to říkáte? A teď se vrhneme ještě můj bonusový tip, který jsem vám slíbila na začátku. 😉🤑

 

Jak udělat ze svého dítěte milionáře? 

 

Když mu budete odkládat hned od narození 2500 Kč měsíčně, v 18 letech bude mít pravděpodobně přes milion korun. 

 

Jak jsem na tato čísla přišla? Vše jsem nastavila přes investiční platformu Edward, přes kterou sjednávám pravidelné investice pro své klienty. Vyplnila jsem investiční dotazník, poté jsem nastavila vklad 2500 Kč měsíčně, zvolila jsem délku investice na 18 let a pak hodně záleží na zvolené investiční strategii, která má poté velký vliv na výslednou hodnotu investice. S výběrem vhodné strategie vždy pomůže investiční dotazník. 

 

Jaké je tedy nejlepší spoření pro děti? Co vybrat? 

 

Za tohle, co teď řeknu, mě asi nebudete mít úplně rádi, ale bohužel neexistuje žádná univerzální odpověď na tuhle otázku. 

 

Z mého pohledu je důležité, abyste měli jasno v tom:

  • jaké jsou vaše možnosti, tedy kolik chcete, nebo si vůbec můžete dovolit dětem odkládat, 
  • jaké druhy produktů jsou pro to vhodné (jednotlivé produkty jsme si důkladně společně probrali) 
  • a jak dlouho plánujete peníze dětem odkládat. 

 

Poté podle toho zvolte vhodný produkt. V případě, že v tom nemáte vůbec jasno a chcete spořit dětem v tom nejvýnosnějším produktu, nebo chcete vědět, jaké vlastně máte nastavené investice, jestli to jsou zrovna ty s nízkým poplatkem, mám pro vás dobrou zprávu! 

Můžete si teď u mě objednat službu pravidelné investování, kdy vám zprostředkuji investice za rozumné poplatky, nebo zdarma zkontroluji a navrhnu případné řešení na vaše stávající spoření pro děti.

 

Také pokud se rozhodnete využít investiční platformy Portu, u které můžete sjednat pravidelné investice s nízkými poplatky, určitě využijte tohoto odkazu. Nejen, že tím podpoříte mě, ale také celý můj tým, který pro vás dělá za oponou mého YouTube kanálu a vůbec celého mého podnikání opravdu hodně. 

 


 

Upozornění: Prosím berte na vědomí, že článek není investičním doporučením. Pokud si nejste jistí, jaký rizikový profil je pro vás vhodný nebo zda je pro vás vůbec investování vhodné, vyplňte investiční dotazník, hlavně se obraťte na specialisty, který vám poradí. 

 

Sdílej post

Další příspěvky