Stáhněte si jediný e-book ZDARMA, který vás naučí zacházet s penězi 💸 Stačí kliknout zde.

Převezměte kontrolu nad svými financemi

Pravidelné investice

Zprostředkování investic a spoření pro vaši budoucnost

Každý měsíc vám zbývá dostatečná finanční rezerva a můžete si začít odkládat na budoucnost? Nechcete, aby vám peníze ležely ladem a napospas inflaci, ale vydělaly si na sebe? V tom případě je nejvyšší čas založit investiční portfolio. 

 

ZDARMA vám zprostředkujeme pravidelné investice za rozumné poplatky. Pro vás i vaše děti na základě vašich krátkodobých, střednědobých a dlouhodobých cílů. Ať už si šetříte na tropickou dovolenou, nové auto, studium na vysoké, nebo důchod. 

Investice jsou jednoduché, když víte, jak na ně

Svět investic vám nabízí nekonečné možnosti. Své peníze můžete odkládat na stavební a penzijní spoření, nebo investovat do akcií, dluhopisů, fondů, nemovitostí a dalších. Jenže co si vybrat, abyste dosáhli svých cílů? S námi v zádech se neztratíte, doporučíme vám tu nejlepší investiční strategii.

Začněte si plnit své životní sny. Z pohodlí svého domova a s nulovými poplatky za sestavení a pravidelnou optimalizaci vašeho portfolia.

Zjistěte, o kolik můžete být bohatší

Vyplňte požadované parametry včetně předpokládaného zhodnocení a spočítejte si výnos ze své investice. Co si můžete spočítat?

pravidelnou investici

jednorázovou investici

pravidelnou investici s jednorázovým/počátečním vkladem

Jak probíhá sestavení investičního portfolia

1. Vyplníte dotazník

Zpracujeme vaše data, vše pečlivě propočítáme a navrhneme nejvýhodnější investiční plán.

2. Pošleme vám nabídku

V klidu si ji projdete, a pokud jste spokojení, zřídíme smlouvy a investiční účty.

3. Rychlé vyřízení

Vy už si jen nastavíte trvalý příkaz a kdykoliv si zkontrolujete, jak se vám peníze úročí.

4. Následná péče a servis

Investice pravidelně vyhodnocujeme. Pomůžeme vám také s dalším výběrem investic.

 

Často se ptáte…

 

Je u investic nějaký garantovaný výnos?

Na rozdíl od spoření, kde smlouvy uzavíráte vždy s jasným procentem, které vám pravidelně chodí na váš spořicí účet, jsou investice vždy rizikové. V dotazníku najdete několik otázek, které se týkají vašeho postoje k míře rizika a také časového horizontu, po dobu kterého chcete investovat. Na základě vašich preferencí vám navrhneme ten nejlepší finanční plán.

 

 

Peníze jste vydělali. Nechte je nyní pracovat pro vás

Nebuďte na to sami. Analýzu trhu a zdlouhavé papírování pro vás zajistíme my. Jednoduše vyplňte dotazník a pustíme se do toho!

Chcete ověřené tipy, které vám přinesou více peněz?

Přidejte se k 3000+ odběratelů a vystupte s námi ze začarovaného kruhu finančních nejistot. Pět minut čtení, jednou týdně, hodnota k nezaplacení.